SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jaki model mediów publicznych ma sens w 2013 roku (wideo)

„Jaki model mediów publicznych ma sens w 2013 roku" - pod takim tytułem odbyła się debata z udziałem obecnych i byłych prezesów TVP.

<!-- 0.5092s -->

Podczas debaty zorganizowanej przez Instytut Wolności, "Media publiczne 2013. Jak? Po co? Czy jeszcze jest sens?" dyskutowali prezes TVP Juliusz Braun, a także byli jej prezesi telewizji Andrzej Urbański i Romuald Orzeł oraz Andrzej Godlewski (wicedyrektor TVP1), Bogusław Chrabota (redaktor naczelny "Rzeczpospolitej), Eryk Mistewicz oraz Igor Janke.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tej debaty.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jaki model mediów publicznych ma sens w 2013 roku (wideo)

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Semen Zabuski
Powiatowa egzekutywa partyjna działaczy dwóch partii, którzy w opłacanym przez podatników czasie swojej pracy popierniczyli sobie nie-na-temat. Modelu mediów publicznych nie było, nie ma i nie będzie. To tylko cienka zupka z gęsto pływającymi w niej, trzeciorzędnymi politrukami, próbującymi uzasadnić swoje istnienie w TVP (o radiu nie było nawet mowy). Klasyka realnego socjalizmu schyłkowego Gomułki. Te politruckie kukiełki podskakujące na każdy telefon swoich partyjnych szefów ciągle mają wrażenie, że ktoś kupuje ich bełkot. Oficjalny komunikat Biura Prasy i Propagandy Mediów ppppPublicznych - odbyła się pożyteczna wymiana poglądów i doświadczeń pomiędzy zasłużonymi przodownikami telewizyjnego trudu. Ocenzurowano - zasłużonymi w miltiplikowaniu długów spółki Skarbu Państwa.
20 10
odpowiedź
User
NuTa
Semen jak zwykle grubo i z mostu. Ci ludzie stracili już orientację w zakresie podstawowych znaczeń i pojęć.
14 10
odpowiedź
User
python
A gdzież to prez. Kwiatkowski? Tyle ostatnio ma do powiedzenia o TVP. Nie zaprosili czy z zaproszenia nie skorzystał?
13 8
odpowiedź
User
JJ
Prezes zarządu TVP Juliusz Braun ma odpowiedzieć przed ministrem skarbu za ćwierć miliarda długu TVP, a nie dyrdymały opowiadać. Dlaczego my mamy utrzymywać dyletantów z konkursów Dworaka.
19 10
odpowiedź
User
FU
Godlewski lata z tą prezentacją, jak kot z pęcherzem. Ostatnio był na UKSW. Studenci w przerwie o mało nie zlali się ze śmiechu....... "dyrektor" swojego Dworaka.
21 8
odpowiedź