SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jaki tytuł będzie miała nowa gazeta codzienna?

Polska - taki tytuł może mieć ogólnopolski dziennik Polskapresse.

Według informacji Gazety Prawnej, nowy dziennik ogólnopolski Polskapresse może nazywać się Polska. Wydawca zarejestrował go już w sądzie.

Nie jest jednak przesądzone, że gazeta ukaże się pod tym tytułem. Polskapresse ma w zanadrzu jeszcze kilka nazw - jedną z rozważanych był także Głos. Spekuluje się również, że gazeta mogłaby nosić tytuł Wiadomości24, w nawiązaniu do portalu wydawcy o tym samym tytule. Nazwę Wiadomości wydawca także zarejestrował w sądzie.

- Nazwy są dość przewrotne, ale nie są to tytuły nowego projektu - powiedziała "GP" Magdalena Chudzikiewicz, rzecznik Polskapresse.

Nowy dziennik Polskapresse przygotowuje zespół liczący ok. 100 osób. Redaktorem naczelnym jest Paweł Fąfara, a pomagają mu: Tomasz Wróblewski, Ewa Wilcz-Grzedzińska, Wojciech Rogacin i Paweł Siennicki.
Gazeta ma ruszyć pod koniec roku. Zawartość dziennika miałaby być w części mutowana lokalnie, a jego grzbiet krajowy miałby powstawać w Warszawie.

Podobne informacje:

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jaki tytuł będzie miała nowa gazeta codzienna?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl