SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jakub Kossut nowym CEO MediaCom Warszawa, Agnieszka Kosik odchodzi po 15 latach

Agnieszka Kosik, CEO domu mediowego Mediacom po 15 latach pracy odchodzi z agencji. Jej obowiązki ma przejąć Jakub Kossut, obecnie chief operating officer.

Jakub KossutArticle

Agnieszka Kosik w Mediacom pracuje od 2003 roku. Przez trzy pierwsze lata pełniła funkcję managing directora. Potem przez ponad rok była managing directorem należącej do Mediacomu spółki Guideline. Stanowisko CEO agencji objęła w 2008 roku.

Wcześniej związana była z OMD Poland - w tej agencji mediowej pracowała w latach 1993 -2003 przechodząc wszystkie stanowiska: od plannera do managing directora.

Obowiązki Kosik ma stopniowo przejmować Jakub Kossut, obecnie chief operating officer Mediacomu. Z agencją tą związany jest od 2003 roku. Najpierw pełnił funkcję research specialist, potem był group research managerem. W 2006 roku został research directorem, a dwa lata później objął funkcję R&D directora i wszedł do zarządu agencji. W 2010 roku awansował na stanowisko managing directora Mediacomu, cztery lata później został chief operating officerem.

- Pełniąc funkcję COO ściśle współpracował z Agnieszką w pozyskiwaniu nowych klientów i rozwijaniu firmy, a w ciągu najbliższych miesięcy obydwoje - do 31 lipca 2018 r. - będą pracowali wspólnie nad zapewnieniem płynnego przekazania obowiązków - podano w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl.

- To wielki zaszczyt zostać prezesem MediaCom Warszawa i móc poprowadzić tak znakomity zespół. W ciągu ostatnich lat znacząco zwiększyliśmy nasze kompetencje i możliwości, dzięki temu jesteśmy znacznie lepiej przygotowani, aby pomóc naszym klientom sprostać ich wyzwaniom biznesowym. Wierzę, że nasze podejście „content and connections” dalej będzie przynosić klientom fantastyczne wyniki i będzie się przyczyniać do dalszej transformacji ich biznesu - powiedział Jakub Kossut.

- Zawsze fantastycznie jest promować nowych leaderów w naszych zespołach, a Kuba udowodnił, że ma wszystkie potrzebne cechy, by zostać wybitnym CEO i zapewnić polskiej agencji jeszcze większy sukces. MediaCom dąży do zapewnienia wyjątkowych możliwości rozwoju kariery zawodowej, a sukces Kuby powinien przypominać wszystkim naszym pracownikom, że People First, Better Results to nie tylko slogan, ale także część naszej filozofii biznesowej - powiedział Nick Lawson, EMEA CEO w MediaCom - Chciałbym także podziękować Agnieszce, która odchodzi poza naszą grupę, za ciężką pracę i przywództwo na przestrzeni lat. Agnieszka zainspirowała nową generację „System Thinkers” w Polsce - dodał.

Nie udało nam się ustalić dalszych planów zawodowych Agnieszki Kosik.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jakub Kossut nowym CEO MediaCom Warszawa, Agnieszka Kosik odchodzi po 15 latach

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bełkot
Straszna korpomowa
odpowiedź
User
nick
Nie udało nam się ustalić dalszych planów zawodowych Agnieszki Kosik.

haha, cały rynek już je chyba zna
odpowiedź
User
Epos
No nie wiec jakbyś był tak miły?:)
odpowiedź