SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy szef wydawców w naTemat

W naTemat funkcję szefa wydawców objął Jakub Noch. Z portalem jest związany od ponad 12 lat.

Jakub Noch, fot. naTemat.pl Jakub Noch, fot. naTemat.pl

Jakub Noch będzie łączył dotychczasowe obowiązki wydawcy z przewodzeniem grupie wydawców portalu naTemat.pl. Przy współpracy z zespołem wydawców będzie odpowiadał za realizację strategii, komunikację w zespole oraz inicjowanie zmian wewnątrz organizacji.

- Kuba jest z nami od samego początku, zna naszą redakcję i produkt od podszewki. Jego doświadczenie i zaangażowanie warto wykorzystać, stąd decyzja o postawieniu go na czele zespołu wydawców - komentuje Michał Mańkowski, redaktor naczelny i członek zarządu Grupy naTemat.

W naTemat Jakub Noch pracuje od startu portalu wiosną 2012 roku. Początkowo był reporterem newsowym, pisał też o tematyce społecznej. Potem został wydawcą wieczornym, od sześciu lat jest jednym z wydawców strony głównej, a od 2017 roku prowadzi także swój cykl wywiadów politycznych „#Tylkonatemat”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Media się zmieniają i dziś marki takie jak nasza muszą być czymś więcej niż "tylko" portalem. Myślimy o sobie jako o multiplatformowym "dostarczycielu" treści wszędzie tam, gdzie są nasi odbiorcy: na portalu, Instagramie, TikToku, YouTube, czy Facebooku dostosowanych do tych grup, a nie po prostu odbiciem portalu. Kuba będzie czuwał nad wdrażaniem tych zmian - zapowiada Michał Mańkowski.

Dołącz do dyskusji: Nowy szef wydawców w naTemat

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ABC
Ekstra! Gratulacje!
1 1
odpowiedź