SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jakub Parnes i Marzena Barańska z nagrodami od KRRiT i UW

Jakub Parnes i Marzena Barańska otrzymali nagrody w konkursie im. dr Pawła Stępki, organizowanym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Wydział Dziennikarstwa UW.

Jakub Parnes i Marzena Barańska z nagrodami od KRRiT i UW

Dr Jakub Parnes z Uniwersytetu Łódzkiego otrzymał nagrodę w kategorii “najlepsza rozprawa doktorska z dziedziny mediów elektronicznych”. Uhonorowano go za rozprawę doktorską "Rola lokalnych mediów internetowych w procesie kształtowania się informacyjnego społeczeństwa obywatelskiego na przykładzie aglomeracji łódzkiej".

Natomiast w drugiej kategorii - za “najlepszą książkę naukową lub popularnonaukową poświęconą mediom elektronicznym” - nagrodę otrzymała dr Marzena Barańska z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nagrodzono ją za książkę "Polityka ograniczenia reklamy w Polskiej Telewizji. Studium politologiczno-prawne".

Wyróżnienia przyznała kapituła. W jej skład weszli m.in. prezes TVP Juliusz Braun, prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski oraz medioznawcy z kilku uczelni w Polsce. Przewodniczący kapituły Witold Graboś, członek KRRiT powiedział, że nagrodzone prace wyróżniają się podjęciem aktualnych problemów związanych z mediami elektronicznymi.

Nagroda jest przyznawana od 2012 roku i została ustanowiona, aby uczcić pamięć zmarłego tragicznie dr Pawła Stępki. W latach 2002-2010 był on ekspertem, a potem wicedyrektorem Departamentu Polityki Europejskiej i Współpracy z Zagranicą Biura KRRiT.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jakub Parnes i Marzena Barańska z nagrodami od KRRiT i UW

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl