SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jan Ryszard Wojciechowski kupił 13 proc. akcji Internet Group

Jan Ryszard Wojciechowski przejął pośrednio 13,57 proc. akcji kierowanej przez siebie Internet Group. Ogółem ma już ponad jedną trzecią aktywów i zarazem głosów na walnym zgromadzeniu tej spółki.

Jan Ryszard Wojciechowski kupił 13 proc. akcji Internet Group

Jan Ryszard Wojciechowski, prezes zarządu Internet Group, 20 maja nabył od spółki BCEF LP2 wszystkie akcje jej spółki zależnej BCEF investment VI Limited, która jest posiadaczem części aktywów Internet Group. W ten sposób przejął 13,57 proc. akcji tej ostatniej spółki, a ogółem ma już 37,87 proc. jej udziałów – pozostałą część przez swoją spółkę zależną CR Media. Transakcja zapewnia również Wojciechowskiemu 37,87 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

Zarząd Internet Group ocenia, że przejęcie przez Wojciechowskiego kolejnej części udziałów spółki pokazuje jego wiarę w powodzenie procesu restrukturyzacji finansowo-operacyjnej w firmie. Przypomnijmy, że na początku kwietnia bieżącego roku Internet Group porozumiała w tej sprawie z MCI Management i BRE Bankiem (więcej), a wcześniej zmieniła harmonogram spłaty zadłużenia wobec tego banku (więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jan Ryszard Wojciechowski kupił 13 proc. akcji Internet Group

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PB
łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu
8 8
odpowiedź
User
Rychu
No to teraz będzie się działo :)
8 8
odpowiedź