SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jan Złotorowicz pierwszym zastępcą naczelnego w „Super Expressie”. Ma rozwijać portal SE.pl

Jeden z czterech zastępców redaktora naczelnego „Super Expressu” (ZPR Media), Jan Złotorowicz, w poniedziałek objął nowo utworzone w redakcji stanowisko pierwszego zastępcy. Do jego kompetencji należeć będzie teraz zarządzanie zespołami redakcyjnymi cyfrowych sekcji serwisu SE.pl.

Jan Złotorowicz Fot. Materiały prasowe SEJan Złotorowicz Fot. Materiały prasowe SE

Jak akcentuje wydawca, nowa funkcja związana jest z „dynamicznym rozwojem serwisu”.

- Marka „Super Express” i zespół redakcyjny mają olbrzymi potencjał, aby zawalczyć o więcej. Moim zadaniem jest zbudowanie takiej siły dziennika w obszarze cyfrowym, jaką ma on na rynku tradycyjnym - komentuje Jan Złotorowicz. Zaś Grzegorz Zasępa, redaktor naczelny „Super Expressu”, dodaje:  - Jan jest nowoczesnym liderem, który docenia zespół i potrafi wraz z zespołem osiągać wyniki. Jego dotychczasowe sukcesy, umiejętność komunikacji i dzielenie wizji rozwoju Super Expressu dają nam perspektywę na osiągnięcie bardzo silnej pozycji.

Początek kariery w „Trybunie”

Złotorowicz z wykształcenia jest politologiem. Karierę dziennikarską rozpoczął w 2003 r. w „Trybunie”. Jest związany z Grupą Super Express od 13 lat. W 2008 r. rozpoczął pracę w „Super Expressie”, piastując stanowisko redaktora w dziale Wydarzeń. Od grudnia 2020r. jako zastępca redaktora naczelnego nadzorował sekcję Wydarzenia i lokalne serwisy Super Expressu.

W czerwcu br. portal SE.pl - mimo sporego spadku - utrzymał pierwsze miejsce wśród witryn dzienników ogólnopolskich. Według danych z badania Mediapanel opracowanych przez Wirtualnemedia.pl, serwis „Super Expressu” odwiedziło 10,53 mln internautów, co przełożyło się na 36,16 proc. zasięgu. 

 

Dołącz do dyskusji: Jan Złotorowicz pierwszym zastępcą naczelnego w „Super Expressie”. Ma rozwijać portal SE.pl

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janek wiesz, że Cię lubię, bo jesteś dobrym człowiekiem
ale wystawiłeś się Rudemu na strzała
odpowiedź
User
Forek
Dobry krok. Jan to profesjonalista
odpowiedź
User
Amadeusz
To doskonała decyzja. Inteligenty, opanowany, kompetentny, świetnie rozeznany w świecie internetu, perfekcyjnie znający zasady SEO, wszechstronnie przeszkolony, z licznymi certyfikatami. Ma nawet smartfona, od miesiąca.
odpowiedź