SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Janusz Daszczyński wicekomisarzem generalnym Polskiej Sekcji EXPO 2015

Janusz Daszczyński został mianowany jednym z wicekomisarzy generalnych Sekcji Polskiej EXPO 2015 w Mediolanie.

Janusz Daszczyński Article

Za główny cel na nowym stanowisku Daszczyński uznaje promocję polskich produktów i kraju jako nowoczesnych i mogących być atrakcyjną alternatywą dla zagranicznych turystów.

- Przesłania kolejnych wystaw światowych w coraz większym stopniu związane są z identyfikowaniem problemów naszej cywilizacji. Tym razem temat: „Wyżywienie planety, energia dla życia”, jest szczególnie trudny do interesującego, nietuzinkowego zaprezentowania, ale jednocześnie frapujący - mówi Daszczyński. - Potraktujemy go pretekstowo. Promując polską żywność i technologie jej produkcji, wykroczymy poza te ramy  i pokażemy Polskę  jako jednego z najważniejszych członków Unii Europejskiej, kraj pozytywnych przemian, nowoczesny, odmienny od pokutujących we Włoszech stereotypów - dodaje.

Janusz Daszczyński pełnił w przeszłości funkcje: redaktora  naczelnego Telewizji Gdańsk, wiceprezesa Telewizji Polskiej, szefa PR-u i marketingu sopockiej Ergo Hestii oraz szefa Pawilonu Polski na Wystawie Światowej EXPO 2010 w Szanghaju.

Obecnie jest jednym z dyrektorów Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Janusz Daszczyński wicekomisarzem generalnym Polskiej Sekcji EXPO 2015

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl