SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarosław Miszczak prezesem Bluerank, Aneta Mondry na czele Full Stack Experts

Z początkiem sierpnia Jarosław Miszczak awansował na prezesa agencji Bluerank, a Aneta Mondry została prezeską Full Stack Experts.

od lewej: Jarosław Miszczak, Aneta MondryArticle

Od sierpnia zarządy obu spółek tworzą osoby, które awansowały wewnątrz organizacji. Jarosław Miszczak wcześniej rozwijał działy SEO i client service w innych agencjach, a z Bluerank jest związany od prawie 9 lat. Tu również szefował działowi odpowiedzialnemu za wsparcie klientów, a potem objął stanowisko co-managing director. Był odpowiedzialny za ponad 90 proc. biznesu.

- Moim celem jest umacnianie pozycji Bluerank w czołówce agencji digital w Polsce i regionie CEE. Wierzę, że osiągniemy ten cel dzięki temu, że mamy doświadczony zespół, który świadczy usługi zgodnie z naszą interpretacją idei Customer Journey, jako biznesowy partner i doradca naszych klientów. Utrzymujemy długotrwałe relacje biznesowe dzięki osiąganym wynikom, ale również dlatego, że wsłuchujemy się w głos klientów i rozumiemy ich potrzeby. Jesteśmy elastyczni w sposobach rozliczeń, zakresie świadczonych usług, na przykład widzimy dużą potrzebę wzbogacania naszej oferty o więcej wątków kreatywnych - mówi Jarosław Miszczak.

Aneta Mondry pracuje w grupie Bluerank od 17 lat. Budowała działy Paid Search, Social Ads i Media Buying oraz współtworzyła Full Stack Experts, a od trzech lat pracuje, w tej najmłodszej spółce w grupie, na stanowisku marketing technology director.
Full Stack Experts to firma doradcza działająca w obszarze rozwiązań technologicznych w marketingu.

- Chcemy mieć ofertę dla każdego, kto potrzebuje wykorzystywać technologie w marketingu. W najbliższej przyszłości skoncentrujemy się na rozwoju usług z wykorzystaniem Google Cloud i tworzeniu rozwiązań z obszaru Marketing Automation - mówi Aneta Mondry.

Maciej Gałecki, współwłaściciel Grupy Bluerank, dotychczasowy CEO spółek będzie teraz rozwijał projekty, z którymi przez lata wiązał się merytorycznie i kapitałowo. To m.in.  platforma mentoringowa Mentiway, webowa aplikacja GDPR Risk Tracker, Questpass (rozwiązanie, które zwiększa zaangażowanie odbiorców reklam).

Maciej Gałecki pozostaje współwłaścicielem Bluerank i Full Stack Experts, wraz ze Zbigniewem Nowickim, który również posiada udziały w spółkach i pozostaje w strukturze organizacji jako co-managing director w Bluerank, dalej odpowiadając za innowacje.

Dołącz do dyskusji: Jarosław Miszczak prezesem Bluerank, Aneta Mondry na czele Full Stack Experts

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
cc
Pani prezes wie jak budować. Całą dobę.
odpowiedź