SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jarosław Paszkowski: W radiowej Jedynce brakuje przejrzystej koncepcji programowej

- Radiowej Jedynce trudno będzie odwrócić trend spadku słuchalności bez zmian na poziomie strategii programowej, dookreślenia grupy celowej i jej oczekiwań oraz uporządkowania portfolio - mówi Wirtualnemedia.pl Jarosław Paszkowski, redaktor naczelny Radia ZET.

Article

Jedynka przeprowadziła w ostatnich miesiącach szereg istotnych zmian programowych i personalnych, które aktualnie podlegają ocenie słuchaczy. Najwyraźniej nie przypadły do gustu części dotychczasowych odbiorców, a nie udało się pozyskać nowych. Słuchalność Jedynki układa się w widoczny już trend spadkowy. W mojej ocenie brak jest przejrzystej koncepcji programowej, która stanowiłaby atrakcyjną i spójną ofertę dla słuchaczy.

Obawiam się, że bez bardzo wyraźnych zmian na poziomie strategii programowej, dookreślenia grupy celowej i jej oczekiwań oraz uporządkowania portfolio stacji Polskiego Radia trudno będzie odwrócić ten trend.


Jarosław Paszkowski, redaktor naczelny Radia ZET

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Paszkowski: W radiowej Jedynce brakuje przejrzystej koncepcji programowej

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Profesor Piotr Gliński
Znalazł się Paszkowski, co zna się na wszystkim. Odwróć trend w swojej stacji, to będziesz mógł innym radzić...
32 12
odpowiedź
User
aaa
Bardzo jestem ciekawy jaką koncepcję programową przedstawi Pan Paszkowski jesienią. Zetka na przestrzeni kilku ostatnich lat straciła kilka procent słuchalności.
23 10
odpowiedź
User
he he
A w Zetce jest jakakolwiek koncepcja programowa? :) Zdaje się nazywa się ona "ratuj się kto może" i "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" ;)
Paszkowski - inteligencja z pyska tryska...
23 10
odpowiedź
User
Piotr
Pasza odwróć trend spadku słuchalności w swojej stacji.
,, Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"
22 10
odpowiedź
User
ton nadaje
Odezwał się wybitny specjalista, który w samej Warszawie zjechał z 14% do 12,4%. Daj jeszcze więcej Łukasika i Dżbik. Wydłuż nieme pasmo od 22:00 do 7:00. Wszak o Twojej 'koncepcji programowej' już teraz świadczą świetne wyniki...
36 10
odpowiedź