SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wzrosty oglądalności programów Rachonia „Jedziemy” i „Jedziemy dalej” w TVP Info

W jesiennej ramówce magazyn Michała Rachonia w TVP Info „Jedziemy” śledzi średnio 337 tys. widzów. Wyższą widownię - 446 tys. osób - gromadzi dodatkowa część cyklu „Jedziemy dalej”. Obie części audycji zanotowały wzrosty względem analogicznego okresu rok wcześniej - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Michał Rachoń w programie TVP Info „Jedziemy”; fot. TVP Michał Rachoń w programie TVP Info „Jedziemy”; fot. TVP

Poranny program TVP Info „Jedziemy” aktualnie emitowany jest od poniedziałku do piątku około godz. 7.12. Jego średnia oglądalność w okresie od 1 września do 17 października 2022 roku wyniosła 337 tys. osób, co przełożyło się na 10,51 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 3,70 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 6,07 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Najpopularniejsze wydanie głównej części audycji w analizowanym okresie wyemitowane zostało 3 października - obejrzało je 410 tys. widzów.

Audycja ma o 39 tys. widzów mniej względem analogicznego okresu rok wcześniej. Od 2 września do 18 października ub.r. cykl śledziło 298 tys. osób (odpowiednio 9,13 proc., 3,97 proc. i 5,38 proc. udziału).

„Jedziemy dalej” śledzi 446 tys. widzów

Jeszcze wyższe wyniki notuje dodatkowa część programu „Jedziemy dalej”, którą można oglądać o godz. 8.00 (również od poniedziałku do piątku). Jego średnia widownia w analizowanym okresie wyniosła 446 tys. osób, a udział ukształtował się odpowiednio na poziomie 11,77 proc., 3,44 proc. i 6,21 proc.

„Jedziemy dalej” względem analogicznego okresu rok wcześniej zyskało 68 tys. osób - wówczas cykl śledziło 378 tys. widzów (10 proc., 3,78 proc. i 5,14 proc. udziału).

Obie części magazynu zdecydowanie podnoszą średnie dobowe udziały TVP Info, które w np. w zeszłym roku wyniosły 5,58 proc. w 4+ i 2,76 proc. w 16-49.

Formuła „Jedziemy” zakłada, że gospodarz programu - Michał Rachoń - rozmawia z zaproszonymi do studia gośćmi na aktualne tematy. Bieżące sprawy w studiu komentują też zaproszeni goście.

Dołącz do dyskusji: Wzrosty oglądalności programów Rachonia „Jedziemy” i „Jedziemy dalej” w TVP Info

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gh
można polemizować z jakością zaproszonych gości ale generalnie program to niezła odtrutka na tępą poprawność serwowana przez inną tv;)
0 0
odpowiedź
User
Pawel
Mój dzień zaczynam
0 0
odpowiedź
User
Pawel
Rano wstaje i po 7.00 jadę razem z MR merytorycznym i b.dobrej aparycji.
0 0
odpowiedź