SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jubileusz powstania grupy wydawniczej Infor

Grupa Wydawnicza INFOR, czołowy w kraju wydawca czasopism o tematyce prawnej, gospodarczej, podatkowej, a także z zakresu ubezpieczeń i zarządzania, obchodzi jubileusz 15-tej rocznicy powstania. Prezesem i założycielem GW INFOR jest Ryszard Pieńkowski.

Grupa Wydawnicza INFOR jest wydawcą dziennika prawno - gospodarczego "Gazeta Prawna", ukazującego się w obecnej formule od października 2001 roku. W ofercie ok. 40 czasopism znajduje się dziewięć tygodników (m.in. "Prawo Przedsiębiorcy", "Twój Biznes", "Serwis Finansowo - Księgowy"), siedem dwutygodników (m.in. "Personel i Zarządzanie"), jedenaście miesięczników (m.in. "Manager" i "Marketing w Praktyce"), dwumiesięczniki oraz kwartalniki. INFOR oferuje także bogaty wybór wydawnictw segregatorowych oraz książki.

Czytelnikami czasopism INFOR-u są przede wszystkim właściciele firm, urzędnicy, prawnicy, ekonomiści, księgowi i menedżerowie oraz specjaliści.

"Gazeta Prawna" jest producentem programów telewizyjnych z cyklu "INFORmator" dla TV4 i Polsatu 2, a także dwóch audycji radiowych emitowanych codziennie przez 60 pozawarszawskich rozgłośni. Przygotowuje także serwisy porad prawnych dla ponad 30 dzienników i tygodników regionalnych.

W ubiegłym roku Grupa Wydawnicza INFOR sp. z o.o. osiągnęła ponad 127 mln złotych przychodu, w tym ze sprzedaży produktów i usług ponad 124 mln złotych. Cała grupa kapitałowa osiągnęła w 2001 roku przychód prawie 150 mln złotych.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jubileusz powstania grupy wydawniczej Infor

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl