SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Juliette Binoche z czerwonym krzesłem reklamuje Credit Agricole Bank Polska (wideo)

12 sierpnia startuje kolejna wizerunkowa kampania reklamowa Credit Agricole Banku Polska z udziałem Juliette Binoche. Akcję przygotowały agencja NestPoint i dom mediowy MEC.

Juliette Binoche, Credit Agricole

Juliette Binoche, Credit Agricole

W swojej kampanii Credit Agricole Bank Polska chce pokazać, że działając zgodnie ze swoim mottem „prosto i z sensem”, umożliwił klientom spełnianie ich preferencji i marzeń, które były prezentowane w jego ubiegłorocznych spotach (obejrzyj jeden z nich). Głównym elementem nowych reklam jest czerwone krzesło, symbolizujące szczęście oraz otwartość banku na klientów. W kampanii występuje też francuska aktorka Juliette Binoche, która jesienią ub.r. pojawiła się w reklamie wprowadzającej Credit Agricole na polski rynek (przeczytaj więcej i zobacz ten spot).

W takiej konwencji będzie utrzymana zarówno najbliższa akcja reklamowa Credit Agricole Bank Polska, mająca charakter wizerunkowy, jak też kolejne, produktowe (promujące m.in. kredyt gotówkowy). W spotach przedstawiane będą historie osób, które odwiedziły placówki banku, usiadły na czerwonym krześle, skorzystały z oferty i w ten sposób odmieniły swój los.

Kampania wizerunkowa jest zaplanowana od 12 do 19 sierpnia w telewizji (m.in. TVP, TVN i Polsat), prasie (tygodniki opinii), internecie, placówkach banku (plakaty i ulotki) oraz na outdoorze (ekrany bankomatów, ekrany digital signage, witryny placówek i wielkoformatowe nośniki reklamowe w wybranych miastach, m.in. we Wrocławiu i Warszawie). Kreację kampanii przygotowała agencja NestPoint, a zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC. Reklamę telewizyjną nakręcił Michał Englert, a wyreżyserowała Małgorzata Szumowska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Juliette Binoche z czerwonym krzesłem reklamuje Credit Agricole Bank Polska (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl