SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Julita Rudolf dyrektorem transformacji biznesowej w Grupie Onet-RASP

Z początkiem grudnia Julita Rudolf objęła funkcję dyrektora departamentu transformacji biznesowej w Grupie Onet-RAS Polska. Wcześniej była związana m.in. z firmami PKP Cargo, Arthur Andersen, Ernst&Young, IBM i Ipopema Business Consulting.

Julita RudolfArticle

W Grupie Onet-RASP Julita Rudolf będzie odpowiadać, wspólnie z Maciejem Mądrym i Adamem Bielawskim, za poprawę efektywności procesów oraz zarządzanie zmianą. Do pierwszych zadań zespołu Julity Rudolf należy m.in. wsparcie zarządu Media Impact Polska, biura sprzedaży reklam Grupy Onet-RASP, we wdrożeniu nowej strategii i struktury organizacyjnej oraz stworzenie planu działania prowadzącego do uproszczenia struktury organizacyjnej i standaryzacji procesów w Grupie Onet-RASP.

Z firmą współpracowała już od kwietnia br. jako konsultant, prowadzi i uczestniczy w projektach mających na celu zwiększenie efektywności działania Grupy, m.in. jest jedną z kluczowych osób odpowiedzialnych za wdrożenie Programu MIP Excellence.

Po tym jak w kwietniu br. na stanowisku prezesa Media Impact Polska Jacka Dziecielaka zastąpił Marcin Broszko, w kierownictwie firmy nastąpiły kolejne zmiany. W lipcu do zarządu dołączył Ralph Werner, a w listopadzie funkcje kierownicze objęli Łukasz Wyglądała i Małgorzata Szelenbaum.

Poprzednio Julita Rudolf pracowała w PKP Cargo jako dyrektor biura realizacji projektów, była odpowiedzialna za realizację projektów o strategicznym znaczeniu dla spółki i Grupy PKP oraz za obszar innowacji. Wcześniej była związana m.in. z firmami Arthur Andersen, Ernst&Young, IBM, Ipopema Business Consulting, a w latach 2006-2008 była członkiem i przez rok przewodnicząca komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Conquest Consulting.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie biznesowym. Zarządzała projektami i pełniła rolę eksperta w zakresie zarządzania zmianą, optymalizacji procesów oraz projektowania i wdrażania centrów usług wspólnych.

Dołącz do dyskusji: Julita Rudolf dyrektorem transformacji biznesowej w Grupie Onet-RASP

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
M
Julita gratulacje! Brawo
odpowiedź
User
czyli
Będą zwolnienia
odpowiedź
User
Janek
Procesy należy usprawnić i wprowadzić koherentną strategię zbilansowanego rozwoju zasobów ludzkich.
odpowiedź