SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Dąbrowska rzecznikiem prasowym DHL Parcel Polska

Justyna Dąbrowska awansowała na nowe stanowisko menedżera ds. komunikacji PR i rzecznika prasowego firmy DHL Parcel.

Justyna DąbrowskaArticle

Justyna Dąbrowska obecnie w DHL Parcel odpowiada za kreowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji zewnętrznej, w tym m.in. relacje z mediami, działania partnerskie i sponsoringowe, projekty CSR, wizerunek marki, media społecznościowe, komunikację kryzysową, a także doradztwo strategiczne i pozycjonowanie ekspertów. Pełni również funkcje trenera wystąpień medialnych, prowadząc specjalistyczne szkolenia w tym zakresie.

Przez trzy lata pełniła w DHL Parcel funkcję eksperta ds. komunikacji zewnętrznej i budowania wizerunku marki.

Dąbrowska posiada szerokie doświadczenie w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, w tym projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej, PR produktowego, działań kryzysowych, CSR, a także wystąpień publicznych i pracy w mediach. Doświadczenie zdobywała m.in. w branży FMCG, w działach PR firm o pozycjach liderów w swoich kategoriach oraz w ogólnopolskich spółkach medialnych.

Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Public Relations i absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ostatnio rzeczniczką prasową DHL Parcel była Magdalena Bugajło.W sierpniu br. została dyrektorką komunikacji i marketingu  w Panattoni, firmie działającej na rynku nieruchomości przemysłowych,