SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Duszyńska wraca do Grupy Onet-RASP, zastąpi Adama Wilka na czele content tailors

Justyna Duszyńska objęła funkcję dyrektora zespołu content tailors w Grupie Onet-RAS Polska. Zastąpiła na tym stanowisku Adama Wilka, który żegna się z firmą po 10 latach pracy.

Justyna DuszyńskaArticle

Jako szefowa zespołu content tailors Duszyńska będzie odpowiadała za przygotowanie jego nowej strategii, zintegrowanej ze strategią sprzedażową Media Impact Polska, biura sprzedaży reklam Grupy Onet-RAS Polska. Będzie podlegała bezpośrednio Marcinowi Boroszko, CEO Media Impact Polska.

- Justyna nie tylko świetnie orientuje się w specyfice projektów specjalnych, ale również dobrze poznała naszą grupę w ciągu pięciu lat pracy w Grupie Onet zarządzając biurem reklamy. Justyna posiada ogromną wiedzę na temat branży mediowej i wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu strategii biznesowych. Bardzo się cieszę, że ekspert z taką wiedzą, kompetencjami i znajomością mediów dołącza do naszego zespołu - podkreśla Boroszko.

Poprzednio przez ponad rok szefem content tailors był Adam Wilk. Wcześniej w Grupie Onet-RAS Polska odpowiadał za uruchomienie i zarządzanie działem usług wydawniczych dla firm, a w latach 2014-2017 był kolejno dyrektorem zarządzającym markami „Auto Świat” i „Top Gear” i szefem całego segmentu motoryzacyjnego.

Obecnie Adam Wilk odchodzi z firmy. Nie podano jego planów zawodowych.

Justyna Duszyńska wraca do Grupy Onet-RASP po czterech latach

Od 2009 do połowy 2014 roku Justyna Duszyńska pracowała już w Grupie Onet. Najpierw była szefową sprzedaży specjalnej w biurze reklamy, a od połowy 2011 roku - szefową całego biura.

Wcześniej przez dwa lata była zastępcą szefa biura reklamy Burda Media Polska oraz pracowała w Interdecco Hachette Filipacchi Polska (dawny dom sprzedaży tytułów wydawnictwa Hachette) m.in. jako menedżer „Elle”.

Z kolei po rozstaniu z Grupą Onet Justyna Duszyńska założyła ze wspólnikami serwis FashionPost.pl, w którym w latach 2014-2017 była członkiem zarządu (witryna została sprzedana w lutym br.). Przez ostatnie 10 miesięcy Duszyńska pracowała w Marquard Media Polska jako dyrektor ds. sprzedaży i członek zespołu zarządzającego.

Według badania Gemius/PBI w maju br. strony i aplikacje Grupy Onet-RAS Polska zanotowały 20,85 mln realnych użytkowników i 2,63 mld odsłon. Natomiast łączna sprzedaż ogółem tytułów prasowych Ringier Axel Springer Polska w ub.r. wyniosła 96,84 mln egz., o 9,4 proc. mniej niż rok wcześniej (według danych ZKDP).

Dołącz do dyskusji: Justyna Duszyńska wraca do Grupy Onet-RASP, zastąpi Adama Wilka na czele content tailors

40 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kuku
Zarzadzala biurem reklamy? Nigdy nie widziałam większego bajzlu niz reklama w rasp i onet. Dziadostwo jak za prl. Ale pewnie czyjas psiapsiola to znów stołek dostala bo poza ku...dolkiem rady sobie nie mogła dac?
odpowiedź
User
Analityk1
Content tailors, czyli co? Fake marketing?
odpowiedź
User
obserwator
nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :)
odpowiedź