SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Gościńska-Bociong: z Havas PR do Medicover

Do pionu marketingu i komunikacji firmy Medicover dołączyła Justyna Gościńska-Bociong, która objęła stanowisko kierownika ds. komunikacji i PR oraz rzecznika prasowego. Ostatnio pracowała w agencji Havas PR Warsaw.

Justyna Gościńska-BociongJustyna Gościńska-Bociong

W Medicover Justyna Gościńska-Bociong odpowiedzialna będzie za działania z obszaru komunikacji zewnętrznej, relacje z mediami oraz komunikację wewnętrzną.- Medicover rozwija się bardzo dynamicznie, a wraz z tym rośnie potrzeba informacji. Dlatego komunikacja jest dla nas kluczowa. Jestem przekonana, że wielopłaszczyznowe doświadczanie Justyny zarówno w obszarze komunikacji korporacyjnej, produktowej, a także znajomość branży, przyczynią się do naszych dalszych sukcesów - podsumowuje Dorota Haller, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Medicover.

Justyna Gościńska-Bociong ma ponad dziesięć lat doświadczenia w branży public relations i mediach. Specjalizowała się głównie w komunikacji korporacyjnej, B2B oraz w projektach z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przed rozpoczęciem pracy w Medicover pełniła funkcję consulting directora w agencji Havas PR Warsaw. Awansowała na to stanowisko wiosną br.

Wcześniej związana była z Polską Izbą Ubezpieczeń oraz agencją Hill+Knowlton Strategies. Przez kilka lat pracowała także jako dziennikarka i wydawca w Telewizji Polskiej, gdzie była odpowiedzialna za programy o tematyce gospodarczej, społecznej i zdrowotnej.

Justyna Gościńska-Bociong ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, a także zdrowie publiczne, ze specjalizacją promocja zdrowia, na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dołącz do dyskusji: Justyna Gościńska-Bociong: z Havas PR do Medicover

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl