SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Była CEO GO Sport prezeską Medicover Sport

Justyna Gościńska została prezeską zarządu oraz dyrektorką departamentu sportu i fitness w Medicover Sport, marce należącej do sieci Medicover. Poprzednio była CEO sieci sklepów sportowych GO Sport Polska.

Justyna GościńskaJustyna Gościńska

Justyna Gościńska we wrześniu objęła stanowisko dyrektor departamentu sport i fitness oraz prezesa zarządu Medicover Sport, w Pionie Usług Biznesowych Medicover w Polsce.

W Medicover jej głównym zadaniem będzie rozwój marki Medicover Sport – dostawcy pakietów sportowych, jak i wzrost biznesu sieci klubów fitness i siłowni należących do Medicover.

Będzie odpowiedzialna za realizacje strategicznych celów, jakie stoją obecnie przed marką Medicover Sport oraz sieciami klubów fitness i siłowni należącymi dMo edicover w Polsce, w tym Well Fitness, Fit Arena, QuanFit, Fit Forma, Holmes Place, Premium Fitness and Gyms, McFIT i wybranymi klubami Calypso (prowadzonymi w systemie franczyzowym).

- W Medicover moim głównym celem jest opracowanie i wdrożenie strategii zapewniającej rozwój sportowej części biznesu. Ważna jest dla mnie kontynuacja budowania silnej marki, wzmacnianie wiarygodności w odbiorze klientów i ich zaangażowanie – mówi Justyna Gościńska.

Justyna Gościńska będzie raportować bezpośrednio do Artura Białkowskiego, Dyrektora Zarządzającego ds. Usług Biznesowych, Członka Zarządu Medicover.

Justyna Gościńska wcześniej na czele GO Sport Polska

Justyna Gościńska od lipca 2021 roku była dyrektorką generalną sieci sklepów sportowych Go Sport Polska. Firma ta w maju zgłosiła wniosek o upadłość w związku z nałożonymi sankcjami za powiązania właścicielskie z rosyjskimi oligarchami - Nikolaem Fartushnyaka, Vladimirem Fartushnyakiem oraz Alexandrem Mikhalskiym. Wszystkie sklepy stacjonarne sieci i jej e-sklep pozostają zamknięte, współpracę z nią zawiesiło ponad 90 proc. usługodawców i dostawców. Gościńska  w Go Sport zaczynała karierę zawodową.

Justyna Gościńska od sierpnia 2019 roku do lutego br. związana była z firmą OTCF.  Wraz zespołem budowała wizerunek brandów zarówno modowych, lifestalowych jak  i sportowych. Była także członkinią zarządu Fundacji 4F Pomaga.

Przez przejściem do OTCF przez 3 lata zarządzała marketingiem w Monster Energy, gdzie odpowiadała najpierw za działania marketingowe w krajach Europy Wschodniej, a następnie w krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

Wcześniej przez blisko 10 lat związana była z Levi Strauss & Co. Jest absolwentką Oxford Brookes University (MBA). Ukończyła warszawską AWF oraz zarządzanie marką na rynku mody na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również coachem i członkiem ICC.

Dołącz do dyskusji: Była CEO GO Sport prezeską Medicover Sport

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gramatyk
Piszcie po polsku – „prezesem”. „Prezeska” brzmi groteskowo.
odpowiedź
User
Fff
Wy tak na serio!??? Prezeska??? Co to za nowomowa?.To brzmi tragicznie.
odpowiedź
User
znawca
Wy tak na serio!??? Prezeska??? Co to za nowomowa?.To brzmi tragicznie.


To fajny trend, ale brakuje w nim konsekwencji i jest nudno. Jak mamy kierownika, to nie powinna być kierowniczka, a kierownica. Nie?
odpowiedź