SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

K2, GoldenSubmarine, Digital Brothers i The Digitals w przetargu PGE na agencję interaktywną

W kolejnym etapie trwającego od stycznia br. przetargu na agencję interaktywną dla PGE Polskiej Grupy Energetycznej znalazły się agencje K2, GoldenSubmarine, The Digitals i Digital Brothers. Walczą o obsługę budżetu oszacowanego na 4,92 mln zł.

Article

W pierwszym etapie przetargu wpłynęło 9 ofert złożonych przez 14 firm (pięć złożyły konsorcja firm). Zgłosiły się Havas Media, The Digitals, Codemedia, MU Interactive oraz konsorcja: K2 Internet z K2.pl i K2 Media, GoldenSubmarine (razem ze swoją spółką zależną), Apella z LookSoft, Atos Polska z Infinity Group oraz Digital Brothers z FOG Content Agency. Do kolejnego etapu, w którym agencje otrzymały specyfikację istotnych warunków zamówienia i zaproszenie do składania ofert wstępnych, nie zakwalifikowały się Codemedia i MU Interactive.

Obecnie w walce o współpracę z PGE przez dwa lata i obsługę budżetu, którego wartość oszacowano na 4,92 mln zł - po złożeniu ofert wstępnych - walczą: The Digitals oraz konsorcja: K2 Internet z K2.pl i K2 Media, GoldenSubmarine (razem ze swoją spółką zależną) oraz Digital Brothers z FOG Content Agency.

PGE nie podaje terminu wyboru zwycięskiej firmy. Spółka dopuszcza wybór maksymalnie dwóch firm do współpracy.

Agencja wybrana w przetargu będzie odpowiedzialna m.in. za kompleksowe przygotowanie, obsługę i realizację kampanii marketingowych w internecie (tzw. kampanii digital) oraz innych środkach komunikacji, wszelkie działania wspierające te kampanie (w szczególności: spoty reklamowe, sesje fotograficzne, produkcja materiałów graficznych i video, produkcja materiałów przeznaczonych do druku), realizację działań niestandardowych w przestrzeni publicznej, które mogą być częścią kampanii w internecie lub innych środkach komunikacji itp. Ponadto zwycięska agencja zajmie się całym obszarem istnienia marki PGE w tradycyjnych i internetowych mediach oraz realizacją wszelkich działań wizerunkowych i sprzedażowych.

Wybrana agencja będzie pracować dla PGE przez 24 miesiące od podpisania umowy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: K2, GoldenSubmarine, Digital Brothers i The Digitals w przetargu PGE na agencję interaktywną

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jancio
Przede wszystkim trzeba zbudować kompetentny zespół ds. marketingu online w PGE. Bo tak to znowu agencje złupią klienta i nic z tego nie będzie.
odpowiedź
User
pablo
co to jest digital brotehrs? pierwsze słyszę.
odpowiedź