SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kalina Krassowska na czele zespołu do obsługi Sanofi w PHD

Kalina Krassowska awansowała na liderkę zespołu do obsługi mediowej firmy farmaceutycznej Sanofi w domu mediowym PHD. Jednocześnie zespół wzmocnili Bartosz Maciejczak z Arena Media i Oliwia Truchel z Mindshare Polska.

Kalina KrassowskaKalina Krassowska

Liderem zespołu PHD pracującego z Sanofi została Kalina Krassowska, która awansowała na stanowisko account directora. Krassowska związana jest z PHD od 4 lat, ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży. W swojej karierze pracowała dla innych wiodących agencji rozwijając swoje kompetencje pracując dla klientów z branż: finansowej, motoryzacyjnej i FMCG.

Zespół obsługujący Sanofi wzmocnili ponadto Bartosz Maciejczak i Oliwia Truchel. Bartosz Maciejczak poprzednio pełnił stanowisko senior consultant w Arena Media (Grupa Havas), W PHD objął stanowisko media managera. Ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w mediach.

Oliwia Truchel poprzednio pełniła stanowisko senior client leadership w Mindshare Polska, w PHD obejmuje stanowisko digital media managera. Z branżą marketingu i mediów związana jest od 15 lat.

Wewnętrznie w strukturach PHD na stanowisko media managera dla Sanofi awansowała Xymena Zamerska, pełniąca wcześniej obowiązki senior communication plannera.

Omni do obsługi Sanofi

PHD jako agencja wiodąca w pracy z Sanofi będzie wykorzystywała swój system operacyjny OMNI pozwalający na ciągłą współpracę i wymianę wiedzą i doświadczeniami pomiędzy wszystkimi pracownikami Grupy Omnicom na świecie.
Sanofi wybrało Omnicom Media Group jako swoją globalną agencję mediową (poza Stanami Zjednoczonymi), powierzając holdingowi tworzenie strategii, planowanie oraz zakup mediów dla marek z portfolio Sanofi z kategorii produktów farmaceutycznych i opieki zdrowotnej.

W procesie konsolidacji inwestycji mediowych Sanofi obok OMG udział wzięły również agencje: Mindshare, Havas i IPG Mediabrands. W Polsce dla klienta będzie pracował zespół z ramienia domu mediowego PHD.

Dołącz do dyskusji: Kalina Krassowska na czele zespołu do obsługi Sanofi w PHD

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Super
Gratulacje!!!! Idealna osoba na to miejsce
odpowiedź
User
Yehudi
Powodzenia!
odpowiedź
User
Misiek
Kalina, Xymena, gratulacje!!!! Trzymam kciuki :)
odpowiedź