SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamil Śmiałkowski i Katarzyna Dobrowolska-Batyra we „Wprost”, odeszła Malwina Buszko

Kamil Śmiałkowski dołączył do redakcji tygodnika „Wprost” jako kierownik działu Cywilizacja, a Katarzyna Dobrowolska-Batyra - jako sekretarz redakcji zastąpiła Malwinę Buszko.

Kamil Śmiałkowski, fot. Narodowy Instytut Audiowizualny Article

Poprzednio przez ponad rok kierownikiem działu Cywilizacja we „Wprost” był Mariusz Cieślik, który pozostaje w redakcji jako dziennikarz.

Kamil Śmiałkowski w ostatnich latach współpracował z tygodnikiem, pisał artykuły o filmach i serialach. Jest redaktorem naczelnym serwisu Naekranie.pl, pomysłowdawcą i współorganizatorem nagrody Węże dla najgorszych filmów. Wcześniej pracował już we „Wprost” w latach 2004-2005 jako zastępca szefa działu Kultura, ponadto był związany m.in. z „Newsweekiem”, „Nową Fantastyką” i „KKK”, pisał też teksty m.in. dla „Przekroju” i „Gazety Wyborczej”.

Katarzyna Dobrowolska-Batyra poprzednio pracowała jako redaktor i fotoedytor w miesięczniku „Voyage”, którego wydawanie w maju br. zostało zawieszone przez Marquard Media Polska.

W sekretariacie redakcji „Wprost” Dobrowolska-Batyra zastąpiła Malwinę Buszko. Kierownikiem sekretariatu pozostaje Anita Szarlik, a drugim sekretarzem - Leszek Bugajski.

Według danych ZKDP w marcu br. średnia sprzedaż ogółem „Wprost” wynosiła 25 613 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamil Śmiałkowski i Katarzyna Dobrowolska-Batyra we „Wprost”, odeszła Malwina Buszko

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Neo
To Wprost jest jeszcze na rynku prasy. Wprost niemożliwe!!!!
18 8
odpowiedź