SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania nowej marki Kubuś Play

Agencja Euro RSCG Warsaw przygotowała najnowszą kampanię reklamową nowej na rynku marki Kubuś Play (Maspex Wadowice) adresowaną do dzieci z postacią misia Kubusia, oraz adresowaną do matek

Kampania obejmuje 2 rodzaje spotów reklamowych oraz kampanię prasową.

Kampania adresowana do matek została oparta na pomyśle ukazania wakacyjnej sytuacji na plaży, w której główną bohaterką jest mama i jej syn. Młoda, sympatyczna mama, która doskonale wie co dać swojemu dziecku, zwraca się wprost do widzów – tak jak do znajomych i przyjaciół. Opowiada o zaletach nowego produktu, które zresztą od razu widać – wystarczy spojrzeć na chłopca, który po wypiciu napoju zaczyna kopać dół w piasku. Kopie tak szybko, że w krótkim czasie, spoza sterty piasku, widać już tylko jego czapeczkę. 

Kampania komunikuje również najnowszą technologię butelki top aseptic.

Celem reklamy skierowanej do mam jest poinformowanie o nowych, orzeźwiających napojach Kubuś Play w nowej, wygodnej butelce oraz budowanie wizerunku marki wysokiej jakości, naturalnej, zdrowej i bliskiej dzieciom.

Kampania prasowa obejmie tygodniki i miesięczniki ogólnopolskie i potrwa przez lipiec i sierpień, natomiast telewizyjna obejmuje TVN, TV4, TVP, Polsat oraz telewizję kablową.

Kampania skierowana do dzieci składa się ze spotu reklamowego - „Sztafeta” i przedstawia grupę dynamicznych, wysportowanych dzieciaków, które w upalny dzień, razem z Kubusiem, pokonują różne przeszkody przekazując sobie butelkę „Kubuś Play”. Akcja dzieje się w szybkim tempie - niczym w prawdziwym, nowoczesnym kinie akcji, której towarzyszy dynamiczna, pełna energii i zachęcająca do zabawy piosenka.  Na końcu filmu widzimy butelkę nowego napoju, którą jeden z chłopców podaje w kierunku kamery, na ekranie pojawia się napis „Kubuś Play, Podaj dalej”.

Celem kampanii skierowanej do dzieci jest zbudowanie wizerunku marki nowoczesnej, dynamicznej, naturalnej, a jednocześnie bliskiej dzieciom oraz zbudowanie silnej, angażującej więzi emocjonalnej między marką a konsumentem. Spot „Sztafeta” będzie obecny w TVP, Polsat, Jetix, Zig Zap, Cartoon Network od 20 maja.

Planowaniem i zakupem mediów obu kampanii zajął się Initiative Media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania nowej marki Kubuś Play

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl