SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kampania Peugota "Wygraj z czasem!"

"Wygraj z czasem!" - kolejna odsłona kampanii Peugeot

5 stycznia rozpoczęła się druga odsłona kampanii reklamowej Peugeot "Wygraj z czasem!". Kampania potrwa do 25 stycznia i promuje atrakcyjne oferty na samochody Peugeot z 2003 roku. Celem komunikacyjnym kampanii jest wzbudzenie zainteresowania grupy docelowej ofertą Peugeot oraz silne zaznaczenie ograniczonego czasu jej trwania.

Reklama podkreśla potrzebę skracania wszelkich czynności, by czym prędzej odwiedzić najbliższy salon Peugeot i poznać najnowszą ofertę. Elementem graficznym, który spaja kampanię, jest jej logo - czerwona tarcza zegara z hasłem "Wygraj z czasem".

W TV (TVP1, TVP2, TVP3, TV4, TVN, TVN7) będą emitowane 30'' spoty "Mecz" i "Debata". W obydwu filmach bohaterowie starają się skrócić wykonywane czynności do minimum. W filmie "Mecz" jest to mecz piłki nożnej, który kończy się wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego. W filmie "Debata" telewizyjny program publicystyczny kończy się zaraz po tym, jak goście programu wypowiedzą się "za" lub "przeciw". Natomiast w reklamie radiowej profesor egzaminujący studenta dokonuje wpisu bez egzaminowania go.

Reklama prasowa (Gazeta Wyborcza, Gazeta Telewizyjna, Forum, Newsweek, Polityka, Przekrój - dodatek Trendy, Wprost) prezentuje w sposób symboliczny samochody dostępne w specjalnej ofercie, oznaczone stemplami "rezerwacja" i "sprzedany". Hasło "Jeszcze są! Ale czy będą jutro?" ma na celu zachęcenie do szybkiego działania i odwiedzenia salonu Peugeot. W kampanii wykorzystano też radio (RMF FM, Radio Zet, PR3), prasę lokalną i Internet.

Dealerzy Peugeot otrzymają komplet materiałów promocyjnych. Reklamy TV są adaptacją filmów wyprodukowanych przez sieć Euro RSCG. Planowanie i zakup mediów powierzono Brand & Media OMD.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania Peugota "Wygraj z czasem!"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl