SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kantar i TikTok współpracują przy realizacji Brand Lift Study

Firma badawcza Kantar została partnerem narzędzia dla reklamodawców TikTok Brand Lift Study.

Article

TikTok Brand Lift Study został stworzony aby pomóc markom zmierzyć realną wartość i rozpoznawalność marek wśród użytkowników platformy.

TikTok Brand Lift Study (BLS) to narzędzie pomiarowe typu first-party. Pozwala reklamodawcom lepiej zmierzyć wpływ ich kampanii reklamowych na wskaźniki KPI marki, takie jak świadomość, postrzeganie, intencje czy zapamiętywanie. Co w efekcie pozwala  prowadzić skuteczniejsze kampanie i działania reklamowe.

- Stale rozbudowujemy funkcjonalności platformy, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych partnerów biznesowych. Zapewniamy im dostęp do najważniejszych danych i pogłębionych analiz, które pokazują zaangażowanie społeczności i napędzają sprzedaż ich produktów i usług. Dzięki TikTok BLS, reklamodawcy będą w stanie jeszcze lepiej interpretować postawy oraz preferencje swojej grupy docelowej, co przełoży się na jej większe zaangażowanie, przywiązanie do marki i chęć interakcji - mówi Rafał Drzewiecki, head of marketing w TikTok w Polsce i Europie Centralnej.

Jednostką weryfikującą TikTok Brand Lift Study jest Kantar.

- TikTok nadal postrzegany jest jako stosunkowo nowe medium, ale potrzeba pomiaru kampanii i aktywności w jej ramach jest już dla marek kluczowa. Umożliwienie pomiarów z jednej strony świadczy o transparentności tej platformy contentowej, a z drugiej pozwoli markom na zwiększenie efektywności komunikacji prowadzonych działań - komentuje współpracę z TikTok Michał Zajdel, head of media & digital w Kantar Polska.

Rozwiązanie swoim zasięgiem obejmuje m. in. takie rynki jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Niemcy, Polska, Japonia czy Brazylia.

Dołącz do dyskusji: Kantar i TikTok współpracują przy realizacji Brand Lift Study

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kantor
Niech zgadnę - po kampanii na Tiktłoku wszystkie wskaźniki wystrzelą w górę?
odpowiedź