SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Kałużyńska PR managerem Gameset. W zespole Bartosz Semegin i Jacek Bogdanowicz

W agencji gaming marketingu Gameset (grupa LTTM) utworzono stanowisko PR managera, które objęła Karolina Kałużyńska (wcześniej w Monday). Do działu agencyjnego dołączył Bartosz Semegin (junior project manager), a zespół produktowy wzmocnił Jacek Bogdanowicz jako product manager.

Od lewej: Jacek Bogdanowicz, Karolina Kałużyńska, Bartosz SemeginArticle

Karolina Kałużyńska jako PR manager Gameset odpowiadać będzie za strategię komunikacji, reprezentację agencji na wydarzeniach branżowych, media relations i prowadzenie kanałów społecznościowych. Doświadczenie z zakresu komunikacji w branży gamingu i esportu zdobywała przy realizacji projektów i stałej obsłudze komunikacyjnej klientów w Monday - agencji komunikacji zintegrowanej.

Jacek Bogdanowicz jako product manager zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem produktów własnych firmy oraz ich monetyzacją. Wcześniej pracował w Grupie Abstra, gdzie koordynował wewnętrzne inicjatywy firmy oraz w marketingu Legii Warszawa.

Bartosz Semegin objął stanowisko junior project managera i odpowiada w Gameset za przygotowanie ofert i kompleksową obsługę projektów agencji. Wcześniej związany był z Fantasyexpo, gdzie również odpowiadał za zarządzanie projektami.

Dołącz do dyskusji: Karolina Kałużyńska PR managerem Gameset. W zespole Bartosz Semegin i Jacek Bogdanowicz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl