SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Ostrowska i Katarzyna Małuj w zespole Roots

Pracę w agencji Roots (wcześniej Roots PR) rozpoczęły Karolina Ostrowska jako szefowa działu obsługi klienta i Katarzyna Małuj na stanowisku senior account managera.

Karolina Ostrowska i Katarzyna Małuj Article

Karolina Ostrowska objęła nowo utworzone stanowisko client service directora, na którym będzie odpowiedzialna za koordynację i nadzór prac zespołu zajmującego się obsługą klienta. W ostatnich latach pracowała w agencjach San Markos i Plej, wcześniej w Brand Support, Nano i DEM’a Promotion Polska. Z branżą marketingową związana od 20 lat.

- Karolina trafiła do nas z polecenia, przez trzy miesiące wdrażała się w procesy zachodzące w agencji i, choć ma inny profil zawodowy niż ten, który dotychczas był trzonem Roots, czyli public relations, właśnie takiej osoby szukałyśmy. Chcemy realizować jak najwięcej zintegrowanych projektów z zakresu komunikacji marketingowej i Karolina jest odpowiednią osobą do realizacji tego zadania. Wniosła do agencji nowe kompetencje i umiejętność zarządzania projektami zintegrowanymi – Anna Godzisz, managing partner w Roots.

Katarzyna Małuj od stycznia objęła stanowisko senior account managera. Odpowiada za obsługę wybranych klientów oraz realizację wydarzeń specjalnych. Przez ostatnich 8 lat pracowała w Grupie Energa, w tym ostatnie dwa na stanowisku głównego specjalisty ds. komunikacji i marketingu oraz kierownika biura komunikacji i marketingu. Z branżą marketingu i komunikacji związana od 15 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Ostrowska i Katarzyna Małuj w zespole Roots

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl