SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Przygońska nową marketing manager w agencji Sandex

Do zespołu agencji reklamowej Sandex dołączyła Karolina Przygońska, marketing manager.

Karolina Przygońska Article

Karolina Przygońska przez siedemnaście lat była związana z komercyjną częścią biznesu w branży FMCG. Przed dołączeniem do Sandex pracowała jako marketing i trade marketing manager w Grupie Żywiec i Stock Polska.  

Zajmowała się m.in. strategią rozwoju kategorii produktowych i inicjatywami rozwoju kanałów sprzedaży, działaniami promocyjnymi dla marek, wsparciem sprzedaży, opracowaniem strategii cenowych i warunków handlowych oraz e-rozwiązaniami dla uczestników rynku detalicznego, wspierających realizację działań konsumenckich. Zarządzała cross-funkcyjnymi projektami komercyjnymi zarówno w dziale marketingu, jak i trade marketingu i sprzedaży.

Karolina Przygońska w Sandex

W Sandex Karolina Przygońska jako marketing manager będzie odpowiadać m.in. za przygotowanie i realizację strategii marketingowej i trade marketingowej agencji. Do kluczowych obszarów jej odpowiedzialności należą m.in. : komunikacja z partnerami biznesowymi w Polsce i Europie,  organizacja targów w Polsce i w Europie, współpraca z polskimi i zagranicznymi mediami branżowymi, realizacja działań w zakresie szeroko rozumianego digital marketingu,  kreacja i współpraca z zespołem grafików, wsparcie sprzedaży produktów i usług agencji.

- Doświadczenie Karoliny w dużych organizacjach jest bez wątpienia dużym atutem. Z całą pewnością pozwoli ono wprowadzić wiele sprawdzonych i skutecznych rozwiązań oraz wzmocnić wizerunek w oczach naszych partnerów biznesowych jako niezawodnego dostawcy rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami - mówi Joanna Szandecka, CEO Sandex.

Karolina Przygońska jest absolwentką zarządzania i marketingu na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie ukończyła dwie specjalizacje: marketing oraz przedsiębiorczość.

Sandex koncentruje się na produkcji własnej tekstyliów w Polsce, sprzedaży promocyjnej gadżetów i imporcie z Dalekiego Wschodu.

Dołącz do dyskusji: Karolina Przygońska nową marketing manager w agencji Sandex

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl