SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Karolina Wojciechowska na czele redakcji „Faktów i Mitów”, Dariusz Cychol wicenaczelnym

W tygodniku „Fakty i Mity” Karolina Wojciechowska, członek zarządu wydającej pismo firmy Błaja News, zaczęła pełnić obowiązki redaktora naczelnego. Natomiast Dariusz Cychol objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego.

Article

Karolina Wojciechowska w prace w redakcji „Faktów i Mitów” w dużym zakresie jest zaangażowana od lipca br., kiedy większość zespołu redakcyjnego tygodnika odeszła i założyła własne pismo „Tygodnik Faktycznie”. Pisze do tygodnika felietony z cyklu „Na Dywaniku”.

Poprzednio redaktorem naczelnym „Faktów i Mitów” był Roman Kotliński, który od lutego br. przebywa w areszcie podejrzewany o podżeganie do zabójstwa swojej byłej żony.

- Nie przewidujemy rewolucji. Pozostaniemy pismem o orientacji lewicowej - w szerokim znaczeniu tego słowa - i, co logiczne, pismem opozycyjnym w stosunku do obecnego rządu. Nie ulegnie zmianie nasz krytyczny stosunek do wszelkich patologii społecznych, w tym do działań kleru w Polsce - zapowiada Karolina Wojciechowska. - Będę się koncentrować przede wszystkim na rozwoju tygodnika i zarządzaniu stale powiększająca się redakcją. Darek Cychol skupi się na sprawach treści publikowanych w naszym piśmie - opisuje.

Dariusz Cychol poprzednio pracował w Telewizji Polskiej, gdzie odpowiadał przede wszystkim za serwisy internetowe Tvp.info, Tvparlament.pl, Regionalna.tvp.pl. O jego przejściu do „Faktów i Mitów” informowaliśmy trzy tygodnie temu.

Wcześniej Cychol Był m.in. dziennikarzem agencji informacyjnych Interpress i PAP oraz przez 12 lat pracował w tygodniku „Nie” Jerzego Urbana, m.in. jako zastępca redaktora naczelnego.

- W ostatnich tygodniach udało nam się pozyskać do współpracy kilku wspaniałych i – zapewniam - znanych publicystów. Niebawem oficjalnie ich przedstawimy. Zmiany w piśmie widoczne są od kilku ostatnich numerów. Na pewno podnieśliśmy poziom merytoryczny publikacji i wpuściliśmy do pisma „więcej powietrza” w postaci reportaży. Zamierzam utrzymać ten kierunek - deklaruje Dariusz Cychol.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Wojciechowska na czele redakcji „Faktów i Mitów”, Dariusz Cychol wicenaczelnym

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
boll
Ostra walka z GW o czytelników się szykuje.
19 8
odpowiedź
User
Tomik
Od czasu gdy wybory wygrał "PiS" tygodnik "FiM" próżno szukać w kioskach. Wydaje się, że formuła tygodnika już się wyczerpała. Dla stałych czytelników opisywanie co tydzień przekrętów kleru i negowanie dogmatów katolickich w dziale religijnym stawało się powoli nudne. Byłem czytelnikiem tego tygodnika kilka lat i od kilku lat nim już nie jestem.
8 8
odpowiedź
User
d
niszowa gazetka. Tam sami siebie nakręcają a później sami przywołują na potwierdzenie własnych tez wcześniejsze własne tezy. Jaja jak berety
6 5
odpowiedź
User
asd
trzymam kciuki
4 5
odpowiedź
User
R.
Karolina Wojciechowska zaczęła pełnić obowiązki redaktora naczelnego. Czyli jako członek zarządu sama siebie powołała na to stanowisko.
2 1
odpowiedź
User
vernix
Dariusz Cychol to sensowny gość. Trochę się dziwię, że wziął robotę w niszowym tygodniku. Pewnie nie miał wyjścia.
0 2
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing