SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Latek i Małgorzata Grzegorczyk redaktorami wydania w „Pulsie Biznesu”, odszedł Tadeusz Markiewicz

Wieloletnie dziennikarki „Pulsu Biznesu” (Bonnier Business Polska) Katarzyna Latek i Małgorzata Grzegorczyk objęły w dzienniku funkcję redaktorów wydania. Katarzynę Latek jako szefa działu Puls Firmy zastąpił Sylwester Sacharczuk. Z tytułem rozstał się wydawca Tadeusz Markiewicz.

Od lewej: Katarzyna Latek i Małgorzata Grzegorczyk, fot. „Puls Biznesu”Article

Na nowym stanowisku Katarzyna Latek i Małgorzata Grzegorczyk odpowiadają za przygotowywanie kolejnych numerów „Pulsu Biznesu”: planują gazetę, proponują tematy, koordynują pracę dziennikarzy i redagują ich teksty. Pozostałymi redaktorami wydania są Marcin Goralewski i Grzegorz Nawacki, zastępcy redaktora naczelnego „PB”.

Katarzyna Latek jest związana z „Pulsem Biznesu” od 1996 roku. Pisze przede wszystkim o branży telekomunikacji i IT, giełdzie i tematyce makroekonomicznej. Poprzednio była szefową działu Puls Firmy skierowanego do małych i średnich przedsiębiorców. Obecnie tę funkcję objął Sylwester Sacharczuk, dotychczas dziennikarz tego działu.

Małgorzata Grzegorczyk pracuje w „Pulsie Biznesu” od 1998 roku. Zajmuje się opisywaniem turystyki, branży lotniczej, specjalnych stref ekonomicznych i inwestycji zagranicznych.

Z tytułem rozstał się Tadeusz Markiewicz, który ostatnio był wydawcą. Z „Pulsem Biznesu” związany był od 1997 roku.

Według danych ZKDP w pierwszej połowie br. średnia sprzedaż ogółem „Pulsu Biznesu” wynosiła 10 178 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Latek i Małgorzata Grzegorczyk redaktorami wydania w „Pulsie Biznesu”, odszedł Tadeusz Markiewicz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl