SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Szpor tymczasowo dyrektorem ds. strategii wydawniczej w Wirtualnej Polsce

Katarzyna Szpor dołączyła do zespołu Grupy Wirtualna Polska, obejmując na najbliższe miesiące nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii wydawniczej. Podlega bezpośrednio Tomaszowi Machale, wiceprezesowi firmy ds. wydawniczych.

Katarzyna Szpor Article

Szpor zaczynała w 2007 roku jako dziennikarka portalu Gazeta.pl. Kolejno pełniła tam funkcje koordynatora projektów, szefa social media i społeczności. W latach 2013-2015 była zastępcą dyrektora zarządzającego portalu naTemat.pl. i dyrektorem butiku reklamy natywnej. W 2015 roku odeszła z firmy, by prowadzić własną działalność.

- Z uznaniem obserwuję rozmach, z jakim Wirtualna Polska wdraża kolejne nowatorskie projekty. Świetni ludzie, odważne pomysły - nie mam wątpliwości, że WP jest liderem innowacji wydawniczych w Polsce. Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu - to ciekawe, ambitne zadanie - ocenia Katarzyna Szpor.

W pierwszej połowie br. Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży do 214,43 mln zł i spadek zysku netto do 16,78 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Szpor tymczasowo dyrektorem ds. strategii wydawniczej w Wirtualnej Polsce

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
No!
Uff! W końcu jakiś nowy dyrektor. W tym tygodniu chyba jeszcze nie było żadnego.
37 8
odpowiedź
User
Rafał Madajczak
Nabielaka Reboot:) Powodzenia;)
15 15
odpowiedź
User
mela
Panu Machale chyba jeszcze tylko sprzątaczki z natemat pozostały do sprowadzenia. ;-)
41 8
odpowiedź
User
Ola
"Świetni ludzie, odważne pomysły". No i szczypta mobbingu w redakcji. Powodzenia!
33 8
odpowiedź
User
fakt
Gdzie pracowała? Agora i natemat? Coż za zaskoczenie! Jesteśmy w WP przecież tacy pluralistyczny. Dlatego pracują u nas tylko ludzi o jedynych słusznych poglądach.

Machała zrobił sobie prywatny folwark z redakcji i ściąga kolegów oraz koleżanki.
36 8
odpowiedź