SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Katarzyna Szpor tymczasowo dyrektorem ds. strategii wydawniczej w Wirtualnej Polsce

Katarzyna Szpor dołączyła do zespołu Grupy Wirtualna Polska, obejmując na najbliższe miesiące nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii wydawniczej. Podlega bezpośrednio Tomaszowi Machale, wiceprezesowi firmy ds. wydawniczych.

Katarzyna Szpor Article

Szpor zaczynała w 2007 roku jako dziennikarka portalu Gazeta.pl. Kolejno pełniła tam funkcje koordynatora projektów, szefa social media i społeczności. W latach 2013-2015 była zastępcą dyrektora zarządzającego portalu naTemat.pl. i dyrektorem butiku reklamy natywnej. W 2015 roku odeszła z firmy, by prowadzić własną działalność.

- Z uznaniem obserwuję rozmach, z jakim Wirtualna Polska wdraża kolejne nowatorskie projekty. Świetni ludzie, odważne pomysły - nie mam wątpliwości, że WP jest liderem innowacji wydawniczych w Polsce. Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu - to ciekawe, ambitne zadanie - ocenia Katarzyna Szpor.

W pierwszej połowie br. Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży do 214,43 mln zł i spadek zysku netto do 16,78 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Szpor tymczasowo dyrektorem ds. strategii wydawniczej w Wirtualnej Polsce

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
No!
Uff! W końcu jakiś nowy dyrektor. W tym tygodniu chyba jeszcze nie było żadnego.
29 0
odpowiedź
User
Rafał Madajczak
Nabielaka Reboot:) Powodzenia;)
7 7
odpowiedź
User
mela
Panu Machale chyba jeszcze tylko sprzątaczki z natemat pozostały do sprowadzenia. ;-)
32 0
odpowiedź
User
Ola
"Świetni ludzie, odważne pomysły". No i szczypta mobbingu w redakcji. Powodzenia!
25 0
odpowiedź
User
fakt
Gdzie pracowała? Agora i natemat? Coż za zaskoczenie! Jesteśmy w WP przecież tacy pluralistyczny. Dlatego pracują u nas tylko ludzi o jedynych słusznych poglądach.

Machała zrobił sobie prywatny folwark z redakcji i ściąga kolegów oraz koleżanki.
28 0
odpowiedź
User
.
"Świetni ludzie, odważne pomysły". No i szczypta mobbingu w redakcji. Powodzenia!

Szczypta... a to żart.
10 0
odpowiedź
User
Fajnie i stylowo
Niestety Machała ściąga nie tylko znajomych, ale i psiapsie żony, jak widać. Praca w mediach jest coraz bardziej żenująca. Nie liczy się doświadczenie, umiejętności, pomysły a kto z kim sypia i kto z kim jada lunczyki w modnych knajpkach na Mokotowskiej. Kasia jest bardzo miła i fajna. I... nic poza tym
14 2
odpowiedź
User
znam
Bardzo dobry ruch. Kaśka ma dużą wiedzę i ogromne doświadczenie, wie jak robić treści angażujące i sprzedające, a na tym zależy każdemu portalowi nie tylko WP (choć im szczególnie). Pytanie, czy będzie miała siłę przebicia na tyle mocną w WP, żeby wymusić powrót do starych praktyk, gdy tytuły były naprawdę informacyjne i rzetelne, a nie takie jak na Gazeta.pl (czyli na zasadzie, "mówimy Ci w tytule co masz myśleć, nie czytaj już dalej, to tylko nieistotne szczegóły"). A tak na WP od kilku miesięcy jest. Od tamtej pory nie wchodzę na główną.
7 6
odpowiedź
User
Ktoś
Pani Katarzyna pracuje dla WP od prawie roku... Niedługo w WP nie zostanie nikt oprócz ludzi z Natemat, bo przecież Natemat to taki "sukces". Śmieszne jest poczucie Machały że można te portale i ich osiągnięcia porównywać. Nie można.
5 0
odpowiedź
User
Marcin
do strategii zatrudnia sie ludzie wielokrotnie sprawdzonych w sytuacjach "extremalnych". Nie po dwòch rozmowach... czy lunchach.
Jak do mnie dzwonią osoby, z ktorymi pracowałem kiedyś, to rosnę, bo to najlepszy dowòd, że dobrze robie biznes. Katarzyna jest owszem miła, taktowna i
cholernie inteligencje. Oby wiecej takich perełek na rynku.
1 2
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing