SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Zdanowicz w Polsat Cafe z programem „Walka o życie”

W kwietniu kanał Polsat Cafe pokaże pilotażowy odcinek programu dziennikarki “Wydarzeń” Katarzyny Zdanowicz pod tytułem „Walka o życie” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Poza tym stacja postawi na kontynuacje znanych już widzom pozycji.

Katarzyna Zdanowicz, fot. Polsat CafeKatarzyna Zdanowicz, fot. Polsat Cafe

„Walka o życie” to opowieść o ludziach ciężko doświadczonych przez los, zmagających się z różnymi chorobami. Głównym mianownikiem wszystkich opowieści jest czas i choroba - ostatnie dni przed ważnym zabiegiem, konsultacją czy diagnozą. Bohaterami poszczególnych historii będą nie tylko chorzy, ale także ich rodzina czy lekarze. Katarzyna Zdanowicz towarzyszyć będzie chorym w najważniejszych momentach choroby. Niektóre przedstawione wydarzenia wstrząsnęły opinią publiczną, jak np. historia Weroniki dotkliwie pogryzionej przez sforę psów.

Pilot “Walki o życie” stacja pokaże w niedzielę 2 kwietnia o godz. 22.00. Pełny sezon programu może trafić do kolejnej ramówki. Za produkcję wykonawczą odpowiada Jake Vision.

Katarzyna Zdanowicz z Polsatem jest związana od początku 2022 r., prowadzi główne wydania I popołudniowe wydania „Wydarzeń” oraz “Gościa Wydarzeń”. Przygotowuje też serię podcastów „Pomiędzy wersami” dla Interii. Poprzednio przez dziewięć lat była związana z TVN24. W Telewizji Polsat pracowała już w latach 2008-2012.

Wiosną do ramówki Polsat Cafe trafi też ukraiński serial “Szeptunka”, emitowany dotąd w w kanale Polsat Seriale. Opowiada on o niewidomej babie Lyuba, która pomaga ludziom chronić się przed przeciwnościami losu. Wnuczka szeptunki, Katya, prowadzi blog internetowy, opisując w nim historie osób, które zdecydowały się poprosić jej babcię o pomoc.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn-style-co-slychac-dorota-wellman-gdzie-ogladac-asia-wesierska-dagmara-bryzek-karolina-owczarz ##

Nowe odcinki programów Resich, Ibisza i Fajkowskiej

W nowych odcinkach programy “W bliskim planie” Alicja Resich porozmawia m.in. z Urszulą Dudziak, Olgą Bołądź, Natalią Janoszek, Marcinem Hycnarem czy Tomaszem Włosokiem. Z kolei gośćmi Krzysztofa Ibisza w “Demakijażu” będą: Anna Smołowik i Nikodem Rozbicki, Ewa Błaszczyk z córką Marianną Janczarska czy Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Stacja pokaże też nowe odcinki talk-show “Fajka pokoju” Jolanty Fajkowskiej.

W wiosennej ofercie Polsat Cafe znajdą się ponadto kolejne sezony programów „Shopping Queens. Królowe zakupów”, “Bogaty dom - Biedny dom”, „Bogate dzieciaki bez kasy”, „Kolacja w ciemno”, “Gry małżeńskie”, a także serialu dokumentalnego „Więzienie kobiet”.

Z danych Nielsena wynika, że średni udział Polsat Cafe w styczniu br. wyniósł 0,45 proc.