SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kino VOD szerzej dostępne w sieci Inea

Sieć kablowa Inea poszerzyła zasięg usługi near VOD oferowanej od czerwca br. pod nazwą Kino VOD i zwiększyła liczbę dostępnych w jej ramach filmów.

Kino VOD szerzej dostępne w sieci Inea

Teraz dostęp do Kino VOD mają wszyscy abonenci telewizji cyfrowej operatora, podczas gdy dotąd z Kino VOD mogli korzystać tylko klienci nie posiadający dostępu do tradycyjnej usługi VoD, czyli ci bez dwukierunkowych dekoderów. Z 9 do 14 zwiększyła się także liczba filmów dostępnych w jednym czasie w ofercie Kino VOD.

Filmy można oglądać na kanałach KinoVOD 1 - KinoVOD 14, które znajdują się na pozycjach od 51. do 64. dekodera. Na jednym kanale pokazywany jest non-stop jeden film. Pomiędzy kolejnymi emisjami prezentowane są zwiastuny produkcji oraz krótki film instruktażowy. Dodatkowo na kanale 50. jest nadawany program Kino VOD INFO, promujący usługę. Dostęp do usługi można zamówić poprzez SMS, infolinię lub eBOA.

Sieć Inea ma ponad 150 tys. abonentów, z czego ponad 90 tys. korzysta z telewizji cyfrowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kino VOD szerzej dostępne w sieci Inea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl