SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gazeta Wyborcza” w ramach Klubu Przyjaciół „Wyborczej” chce zbierać datki od czytelników

„Gazeta Wyborcza” (Agora) uruchomiła Klub Przyjaciół „Wyborczej”. Klubowicze mogą co miesiąc wspierać redakcję dziennika wybraną kwotą, a w zamian mają rozmaite korzyści.

fot. materiały prasoweArticle

Dziennik można wspomóc kwotą 50, 100 lub 200 zł miesięcznie. - Byliśmy na miejscu, gdy tysiące Polaków wychodziło na ulicę, protestując przeciwko planom rządu PiS, by założyć społeczeństwu kaganiec, ograniczyć prawa kobiet, podporządkować sądy, wypchnąć Polskę na peryferia Unii Europejskiej. „Gazeta Wyborcza” stała się prawdziwą alternatywą dla przejętych przez władzę mediów publicznych, które dziś są tubą propagandową rządu - pisze redakcja „Gazety Wyborczej”, powołując się na wspieranie przez klubowiczów niezależnego dziennikarstwa.

W zamian za comiesięczne wpłaty czytelnicy otrzymają prenumeratę cyfrową dla siebie i dwóch innych osób, darmowe bilety na imprezy Klubu w całej Polsce, możliwość uczestniczenia w Radzie Czytelników, zniżki na zakupy u partnerów akcji a raz w miesiącu - mailowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń z życia redakcji. - W trudnych czasach musimy trzymać się razem - czytamy w odezwie do przyszłych klubowiczów.

 

W sierpniu br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wynosiła 84 572 egz., o 5,5 proc. mniej niż rok wcześniej (dane ZKDP).

Według badania Gemius/PBI w sierpniu br. Wyborcza.pl zanotowała 7,32 mln użytkowników, 72,44 mln odsłon oraz 10 minut i 18 sekund średniego czasu korzystania przez odwiedzającego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” w ramach Klubu Przyjaciół „Wyborczej” chce zbierać datki od czytelników

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ser
Art 58 kodeksu wykroczeń pro memorial redaktorzy Gazett 1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.
§ 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy,
podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.
odpowiedź
User
Madtka
Dej pieniążki mam horom gazete
odpowiedź
User
maria
jak to mówią - trzeba mieć tupet
odpowiedź