SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Kobieta i Życie” umacnia się na pozycji lidera sprzedaży, „Claudia” straciła najwięcej

W kwietniu br. pozycję lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników poradnikowych zajęła „Kobieta i Życie”, która pochwalić się mogła jedynym wzrostem w zestawieniu. Pozostałe tytuły odnotowały spadki sprzedaży, a najwięcej straciła „Claudia” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, sprzedaż ogółem „Kobiety i Życia” (Wydawnictwo Bauer) w kwietniu 2017 roku wyniosła 381 289 egz. Względem kwietnia 2016 roku zwiększyła się ona o 4,48 proc. Jednocześnie był to jedyny wzrost w zestawieniu.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugi był „Świat Kobiety” (Wydawnictwo Bauer). Wynik tego tytułu uplasował się na poziomie 312 125 egz., po spadku o 5,31 proc.

Podium uzupełniają „Dobre Rady” (Grupa Burda), których wynik sprzedażowy zmniejszył się o 17,93 proc. do 244 159 egz.

Czwartą lokatę zajęła „Claudia” (Grupa Burda). Sprzedaż tego miesięcznika zmalała najbardziej w zestawieniu - o 26,90 proc. do 130 601 egz.

Względem poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem pochwalić się mógł „Świat Kobiety” - było to 18,12 proc.

Największy spadek, wynoszący 44,55 proc., również i w tym ujęciu odnotowała „Claudia”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

 

Redagował: Michał Kurdupski

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Kobieta i Życie” umacnia się na pozycji lidera sprzedaży, „Claudia” straciła najwięcej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl