SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejne stacje w Grupy Radiowej Time

Już wkrótce do Grupy Radiowej Time dołączą kolejne rozgłośnie, które rozpoczną nadawanie jako Radio ESKA

Będą to radio Fan FM Zamość (97,3 MHz) w woj. lubelskim i radio Fan FM z Rzeszowa (98,4 MHz) w woj. podkarpackim. Obie stacje wejdą do Grupy Radiowej Time na mocy podpisanych umów franchisingowych. Zostały one zawarte pomiędzy Radiem ESKA S.A. a Media Zamość sp. z o.o. (Fan FM Zamość) i Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowo-Handlowym Maks sp. z o.o. (Fan FM Rzeszów).

Dzięki podpisanym umowom sieć Radia ESKA będzie obecna na trzech kolejnych  rynkach – rzeszowskim, krośnieńskim i zamojskim.

W wyniku podpisania umów franchisingowych obie rozgłośnie oprócz nazwy otrzymają również logo ESKI, know-how w zakresie programu, sprzedaży i zarządzania stacją. Będą mogły korzystać z ramówki ESKI, porad specjalistów, szkoleń w zakresie programu i sprzedaży, nie zmieniając przy tym właściciela i zachowując niezależność.

Zamojska i rzeszowska stacja zmienią nazwy i rozpoczną nadawanie jako ESKI po uzyskaniu od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zgody na zmianę nazwy na rozpowszechnianie programu.

Radio ESKA S.A. podpisało już łącznie sześć umów franchisingowych. Pierwsza została zawarta z Radiem ReJa Szczecinek w 2003 roku, trzy kolejne pod koniec 2004 roku (Iława, Grudziądz i Starachowice).

Grupa Radiowa Time liczy obecnie 31 stacji radiowych: 27 rozgłośni Radio ESKA, 3 stacje Gold FM i Radio ESKA Rock w Poznaniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejne stacje w Grupy Radiowej Time

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl