SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolorowo i bajkowo z iN PLUSEM

Agencja iN PLUS PR w tym roku kontynuuje ubiegłoroczny prospołeczny projekt 'Największy Obraz Świata', którego mecenasem jest firma Baumit.

- Tym razem zrobimy rzecz jeszcze bardziej niezwykłą - mówi Tymoteusz Mitlewski, szef iN PLUSa. Już 3 czerwca jednocześnie w siedmiu miastach Polski organizujemy drugą edycję Kolorowych Emocji. Tego samego dnia i o tej samej godzinie stworzymy  siedem Bajkowych Miasteczek dla kilku tysięcy dzieci i młodzieży.

Dzieci będą malować gotowe makiety domków, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność. Wielkiemu Malowaniu towarzyszyć będzie czytanie bajek, zabawy dla dzieci, słodkie niespodzianki. Powstanie także Wielka Księga Dziecięcych Uśmiechów.

- Jesteśmy młodzi, pełni pasji i zaangażowania w tworzenie rzeczy niezwykłych - mówi Karolina Kuźniak , koordynator z ramienia iN PLUSa. Mimo, że na co dzień pracujemy we Wrocławiu, nie oznacza to, że ograniczmy się jedynie do działań na skalę lokalną, czego przykładem jest nasze najnowsze kolorowe Przedsięwzięcie.

Agencja iN PLUS PR jest pomysłodawcą i  kreatorem Kolorowych Emocji.

Projekt to "ukochane dziecko Agencji ", które dzięki dobrej współpracy z firmą Baumit ujrzy światło dzienne po raz DRUGI. iN PLUS PR zajmie się pełną obsługą imprezy, zarówno od strony organizacyjnej, jak i działań związanych ze sferą komunikacji z mediami.

Specjalnie na tę okoliczność  przygotowano stronę internetową WWW.koloroweemocje.pl

Dołącz do dyskusji: Kolorowo i bajkowo z iN PLUSEM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl