SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Adrian Klarenbach pozostanie w Polskim Radiu 24

Po przejściu z TVP Info do TVP3 Adrian Klarenbach ma bez zmian prowadzić wywiady z politykami w Polskim Radiu 24 - ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Dziennikarz współpracuje z rozgłośnią od ponad sześciu lat.

Adrian Klarenbach, fot. Polskie RadioAdrian Klarenbach, fot. Polskie Radio

Na antenie Polskiego Radia 24 Adrian Klarenbach prowadzi od poniedziałku do piątku dwa wywiady z politykami: o godz. 16:35 i 17:35. Natomiast raz w tygodniu, zazwyczaj w piątek, jest gospodarzem pasma publicystycznego w godz. 7:00-9:00.

Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl Polskie Radio nie planuje żadnych zmian dotyczących współpracy z Klarenbachem od kwietnia, gdy przejdzie on z TVP Info do TVP3. Dziennikarz nie chciał z nami o tym rozmawiać, odesłał do biura prasowego nadawcy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Rzeczniczka prasowa firmy Monika Kuś przekazała nam jedynie, które audycje w PR24 obecnie prowadzi Adrian Klarenbach.

 

Według badania Radio Track od grudnia ub.r. do lutego Polskie Radio 24 miało 1,2 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 0,9 proc. rok wcześniej.

Adrian Klarenbach: z TVP Info do „TVP3 Info”

Ponad tydzień temu Adrian Klarenbach zniknął z programów publicystycznych TVP Info. Telewizja Polska przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl, że z początkiem kwietnia dziennikarz dołączy do prowadzących „TVP3 Info”, pasmo wspólne kanałów regionalnych.

- Redaktor Adrian Klarenbach pozostaje w TAI. Wzmocni także pasmo ogólnopolskie TVP3 - poinformowała TVP (za realizację „TVP3 Info” odpowiada Telewizyjna Agencja Informacyjna).

Pasmo „TVP3 Info” jest emitowane w kilku odsłonach: w godz. 10-12:30 (z przerwami na 5-minutowe flesze lokalne i prognozę pogody), od 13:15 do 14:15 i w godz. 16-16:10.

W „Minęła 20”, „Minęła 8” i „Minęła 9” zamiast Klarenbacha częściej pojawiają się pozostali prowadzący, m.in. Danuta Holecka, Bartłomiej Graczak, Magdalena Ogórek, Ewa Bugała i Michał Rachoń. Natomiast gospodarzami piątkowego „Forum” są na zmianę Miłosz Kłeczek i Bartłomiej Graczak.

Klarenbach wrócił do TVP w 2016 roku

Adrian Klarenbach jest związany z TVP Info od startu kanału w 2007 roku, choć z kilkuletnią przerwą. Pierwotnie pracował tam do lata 2013 roku, gdy został odsunięty od prowadzenia newsów. Prowadził wówczas serwisy oraz programy publicystyczne (w tym „Minęła 20”), a także m.in. wieczory wyborcze.

Wcześniej był gospodarzem „Kuriera” TVP3, a także wielu programów w TVP1 jak „Kawa czy herbata?”, „Kalejdoskop” czy „Agrolinia”. W Telewizji Polskiej zaczął pracę w 1995 roku.

Od 2013 do 2015 roku współpracował ze stacją Tele 5, prowadził tam program publicystyczny „Bez pardonu”. Do TVP Info wrócił w styczniu 2016 roku. Pochodzi z Przemyśla, ukończył studia prawnicze na UMCS.

Dołącz do dyskusji: Adrian Klarenbach pozostanie w Polskim Radiu 24

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jola
Znamy to ! Jak PO-PSL-SLD rządziły to był przyjacielem czerwonych, potem zrobił tył zwrot i popadł w niełaskę. Wrócił jak przyszedł PiS - i też był przyjacielem. Wyczół możliwe zmiany i powtórzył sprawdzony schemat. Ma sposób żeby zawsze być na fali
odpowiedź
User
Chic
Proces wymazywania ze zdjęć nigdy nie był natychmiastowy.
odpowiedź
User
Bundesliga
W TVP od zawsze pracuje kilka osób, którzy wcześniej niż inni odczuwali nadchodzący wicher zmian. Kto ich dostrzegł, kto naśladuje, ten nie traci roboty po wyborach :-P
odpowiedź