SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec aplikacji BeamUp

Aplikacji do dzielenia płatności BeamUp 30 czerwca tego roku oficjalnie kończy działalność.

Article

Komunikat na temat zakończenia działalności widnieje na stronie BeamUp. – 30.06.2018 r. (godz. 23:59) przestaniemy świadczyć Usługę BeamUp i Usługę BeamUp Payments. Do tego momentu możesz korzystać z obu Usług zgodnie z ich Regulaminami. Po 30.06.2018 r. możesz zlecić wypłatę Twoich środków poprzez złożenie formularza zlecenia wypłaty – szczegóły w Twoim mailu. Zakupione oferty możesz zrealizować zgodnie z regulaminem partnera do końca okresu ich ważności! Jeżeli kody są ważne dłużej niż do 30.06.2018 r., pamiętaj żeby zapewnić sobie do nich dostęp – aplikacja BeamUp po tym dniu nie będzie dostępna – czytamy.

- W ciągu niespełna trzech miesięcy aktywnej działalności BeamUp pozyskał prawie 50 tys użytkowników, którzy wykonali blisko 170 tys.  transakcji, w tym ponad 5 tys zakupów dostępnych na platformie produktów. Pomimo szybkiej ekspansji, została podjęta decyzja o zakończeniu działalności i wykorzystaniu zbudowanego systemu IT w innych celach - czytamy w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl przez Pawła Trockiego, prezesa BeamUp.

Aplikacja BeamUp zadebiutowała na rynku w listopadzie ubiegłego roku. Jej prezesem jest Paweł Trocki. BeamUp umożliwia przesyłanie, odbieranie, dzielenie płatności pomiędzy kilku użytkowników (bez pobierania za to dodatkowych opłat). Ponadto użytkownicy mają dostęp do atrakcyjnych ofert dopasowanych do ich zainteresowań. BeamUp został udostępniony w wersji na urządzenia z iOS i Androidem. Partnerami rozwiązania są między innymi Eleven Sports, Eventim, player.pl, Showmax czy Storytel.

Pod koniec listopada aplikacja była reklamowana serią humorystycznych spotów "Rodzina Oddano", w której role bezwzględnych windykatorów odegrali Andrzej Grabowski i Tomasz Oświeciński.

Do momentu publikacji tego tekstu nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami BeamUp. Tekst będzie aktualizowany w przypadku otrzymania komentarza.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec aplikacji BeamUp

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zxzx
ciekawe czy ma to jakis zwiazek z tymi niesamowitymi "15 zł" za darmo za dodanie karty...
13 9
odpowiedź
User
DW
Absurdalnie niepotrzebna aplikacja to i żywot krótki.
8 10
odpowiedź
User
hyhe
kaska za zapraszanie znajomych odebrana, można zamykać :3
10 8
odpowiedź
User
Ciekawe
Czyżby KNF uświadomiła twórcom, że prowadzą działalność podlegającą prawu bankowemu?
8 9
odpowiedź