SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec Asymmetry Festival

Tegoroczna, siódma edycja Asymmetry Festival, będzie ostatnią. Impreza zniknie z festiwalowej mapy Polski, a na jej miejsce mają się pojawić inne projekty, skupione wokół sceny wrocławskiego klubu Firlej.

Article

Po ośmiu latach działalności, siedmiu edycjach, konkursie dla młodych muzyków, cyklu koncertów "Before Asymmetry" oraz zagranicznym "Asymmetry on the Road", wrocławski Asymmetry Festival zakończy działalność w nocy z 24 na 25 września 2016 roku.

- W czasie burzliwych spotkań doszliśmy do wniosku, że dotychczasowa formuła festiwalu jest na wyczerpaniu - mówi Robert Chmielewski, dyrektor festiwalu. - Postanowiłem nie czekać, aż kurz po tegorocznej edycji opadnie i podać do wiadomości ten fakt już teraz. Nic nie jest wieczne, dotyczy to także tak ulotnych przejawów naszych działań, jak festiwale muzyczne. To jednak nie definitywny koniec. Zamierzamy pracować nad nowoczesną formułą innego rodzaju aktywności kulturotwórczej, zogniskowanej wokół muzyki. Mam nadzieję, że to początek nowej przygody, której uczestnikami będą nasi wierni widzowie.

Asymmetry Festival 2016 rozpocznie się w czwartek, 22 września 2016 roku. Dokładny program następująco:

22 września:
Main Stage: Darkher, Discharge, Joe Buck Yourself, De Staat, Yob
Pallet Stage: Please The Trees, Lasse Matthiessen, Henry David's Gun

23 września:
Main Stage: Slim Cessna's Auto Club, Conan, Sinistro, SubRosa, Swallow The Sun
Pallet Stage: Subheim, John Lemke, Orson Hentshel

24 września:
Main Stage: Dbuk, Izah, Jesu/Sun Kil Moon, Dirge
Pallet Stage: Lili Refrain, Surgical Beat Bros, Macelleria Mobile Di Mezzanotte.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec Asymmetry Festival

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl