SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec "Lata z radiem"

Od wczoraj audycję "Lato z Radiem" zastąpił program "Cztery pory roku"

We wtorek po raz ostatni na antenie Programu 1 zabrzmiała polka "Dziadek" - sygnał "Lata z Radiem". Od 1 września wróciły "Cztery pory roku", czyli audycja publicystyczno-poradnicza.

"To było bardzo udane Olimpijskie lato. Wspólnie z mistrzami sportu radziliśmy jak zachować kondycję fizyczną, zdrowie i urodę. Swoje sekrety zdradzały gwiazdy muzyki i ekranu. Prezentowaliśmy także polskie parki narodowe i ciekawe zakątki kraju. I oczywiście - bawiliśmy się ze słuchaczami!" - powiedział szef "Lata z radiem" Roman Czejarek.

Podobnie jak w ubiegłych latach ekipa "Lata z Radiem" wyruszyła w wakacyjną trasę koncertową, odwiedzając 20 miejscowości. Gwiazdą trasy była Budka Suflera.

Wielki finał "Lata z radiem" 2004 odbył się 28 sierpnia w Gdyni i zgromadził ok. 100 tys. widzów. Zagrali: Renata Dąbkowska, Ania Dąbrowska, Kasia Kowalska, Marek Kościkiewicz, Golden Life, Piasek, Ramolsi, Marcin Rozynek i oczywiście: Budka Suflera. Byli też znani sportowcy: Anna Rogowska, Ryszard Szurkowski, Józef Łuszczk i Paweł Zygmunt. Podczas koncertu odbył się finał konkursu Miss "Lata z Radiem" 2004. Rozstrzygnięto też konkurs na "Olimpijczyka wszechczasów"  - tytuł ten słuchacze przyznali Robertowi Korzeniowskiemu.

Tymczasem od wczoraj na antene "Jedynki" wróciła audycja  "Cztery pory roku".
 
"Audycję Cztery pory roku i Lato z radiem przygotowują ci sami dziennikarze. Koniec wakacji nie oznacza więc rozstania z ulubionymi prowadzącymi. Będzie natomiast więcej publicystyki i porad, a także reportaże i felietony" - zapowiada szefowa redakcji Małgorzata Raducha. 

Felietony - po godz. 10.00. W poniedziałki refleksjami na temat obyczajów dzielić się będzie Katarzyna Lengren, we wtorki sprawami damsko-męskimi zajmie się pisarz Janusz Leon Wiśniewski. W środy najnowsze trendy i modę z humorem prezentować będzie Hanna Gajos, a w czwartki Maria Czubaszek i Małgorzata Raducha zaproszą na "Bieg przez plotki".

W piątki - karnet kulturalny. Gościem magazynu filmowego będzie Bożena Janicka przedstawiać będzie premiery weekendu, natomiast znany księgarz Czesław Apiecionek wcieli się w rolę "Agenta literackiego". Na gawędy satyryczne słuchaczy zaprosi Artur Andrus. Będzie również "Śniadanie mistrzów", czyli rozmowy ze znanymi osobami o ich mniej znanych pasjach. 

Codziennie fragmenty swojej powieści "Gringo wśród dzikich plemion" czytać będzie Wojciech Cejrowski, który swoje podróże wspominać będzie również w sobotnich "Czterech stronach świata".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec "Lata z radiem"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl