SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec listy przebojów „Gorąca20”. „Muzyką się żyje” - nowe pasmo w Radiu Eska

W ramówce Radia Eska (Grupa ZPR Media) pojawiła się nowa audycja „Muzyką się żyję”, która zastąpiła listę przebojów „Gorąca20”. Prowadzącym jest Marcin „Puoteck” Nozdryń-Płotnicki.

Article

Pasmo „Muzyką się żyje” nadawane jest codziennie między godz. 18.00 a 20.00. W audycji podawane są informacje o muzycznych premierach, koncertach i festiwalach, a w studiu Radia Eska pojawią się gwiazdy muzyki rozrywkowej.

- Jako nazwę nowego pasma zdecydowaliśmy się wybrać hasło ostatniej kampanii reklamowej Radia Eska - „Muzyką się żyje”. Po pierwsze doskonale oddaje charakter audycji, poza tym świetnie sprawdziło się w spocie, o czym świadczy bardzo pozytywny feedback od słuchaczy Eski. Mamy nadzieję, że nowa wzbogacona formuła pasma „Muzyką się żyje” spodoba się naszym słuchaczom - mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowa sieci Eska.

Nowy program pojawił się w miejsce listy przebojów „Gorąca20”, która zostanie przeniesiona do internetu - pełne zestawienie dostępne jest na stronie internetowej Eska.pl oraz w dedykowanym kanale „Gorąca 20” w serwisie eskaGO.pl.

Prowadzący „Muzyką się żyje” Marcin „Puoteck” Nozdryń-Płotnicki będzie zachęcał do głosowania na utwory z listy przebojów, a trzy najpopularniejsze piosenki zostaną zaprezentowane na finał każdej audycji.

Z danych Radio Track wynika, że w okresie od maja do lipca br. udział Radia Eska wyniósł 6,5 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec listy przebojów „Gorąca20”. „Muzyką się żyje” - nowe pasmo w Radiu Eska

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lolik
Eska Kraków wycina wejscia dja z anteny o 15:55,16:55,17:55 i zmienia kuchnie alberta we wrzuc na luz
14 21
odpowiedź
User
sebaaa
szkoda Gorącej 20... od wielu lat słucham ESKI i byłem mega przyzwyczajony do tej listy, poza tym wydawało mi się że to flagowy program ESKI... dziwne ruchy w ESCE i w MAXXXie, jedni usunęli drudzy ograniczyli listę hitów. rozumiem że stacje młodzieżowe chcą poszerzyć grupę odbiorców o osoby trochę starsze, bo młodzi odchodzą od klasycznego radia, ale "starsi" też chcą znać muzyczne nowości i lubią listy hitów,więc posunięcie głupie moim zdaniem. ludzie nie odejdą od Eski, ale też przypuszczam że przez usunięcie Gorącej 20 nie przysporzy nagłego wzrostu słuchalności.
28 12
odpowiedź
User
ROB
Szkoda bo to fajna lista
16 11
odpowiedź
User
tiaaa
Sami zajechali listy przebojów
22 9
odpowiedź
User
lok
To dowodzi na to, że internet niszczy standardowe media. Coraz mniej pomysłów. Cóż ja w radio usłyszę czego w necie nie znajdę?
17 11
odpowiedź