SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec miesięcznika „Well”. Dorota Wellman rezygnuje

Ostatnie wydanie magazynu „Well” (Wydawnictwo Bauer) przy współpracy z redaktor kreatywną Dorotą Wellman ukaże się na rynku 6 czerwca br. i będzie w sprzedaży do końca lipca. Wydawanie magazynu zostało zawieszone, a Dorota Wellman rezygnuje „z powodu innych obowiązków”.

Article

Ostatni numer miesięcznika „Well” pojawi się w sprzedaży 6 czerwca br. i będzie dostępny do końca lipca.

- Pani Dorota Wellman zdecydowała się zakończyć współpracę z Wydawnictwem Bauer, wydawcą magazynu „Well” z powodu rosnącej liczby swych zawodowych zobowiązań - poinformowało nas biuro prasowe Bauer Media.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Wydawnictwo nie wyklucza jednak powrotu magazynu na rynek w postaci magazynu powiązanego z „Twoim Stylem”. - Dziękujemy pani Wellman za współpracę i kreatywność. Wydawnictwo Bauer, mając na uwadze potencjał, jaki widzi w tym tytule, nie wyklucza włączenia Wella w strategię rozwoju magazynów profilowanych i tematycznych powiązanych z miesięcznikiem Twój Styl (Twój Styl Man, Twój Styl Pyszne), realizowaną z sukcesem od kilku lat - powiedziała Wirtualnemedia.pl Monika Krokiewicz, członek zarządu i wydawca pism kobiecych Wydawnictwa Bauer.

„Well” to magazyn lifestylowy z informacjami i poradami dotyczącymi stylu życia, mody, urody, zdrowia, kulinariów, psychologii i kultury. Pismo było kierowane do dojrzałych, wykształconych kobiet, mieszkających w dużych miastach, z dochodami powyżej średniej krajowej. Hasłem głównym tytułu było: „Normalnie wyjątkowy magazyn”.

„Well” był przygotowywany przez zespół „Twojego Stylu”, redaktorem prowadzącym była Magdalena Jaros-Szmidt, a funkcję redaktor kreatywnej pełniła Dorota Wellman, dziennikarka związana przede wszystkim z TVN. Jej osobowość miała wzmacniać wizerunek pisma jako „bliskiego, optymistycznego i stojącego po stronie kobiet”.

Premierowe wydanie ukazało się na rynku w lipcu 2017 roku. Od lutego br. magazyn ukazywał się jako miesięcznik.

Wydawnictwo Bauer w segmencie pism luksusowych wydaje jeszcze miesięczniki „Twój Styl” i „Pani”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec miesięcznika „Well”. Dorota Wellman rezygnuje

42 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
d
Ta pani nadaje się do prowadzenia takiego wydawnictwa jak ja do baletu.
odpowiedź
User
kawałek papieru
Oto kolejny przykład, jakich to mamy speców od mediów :)
Co jeszcze musi się wydarzyć, aby spece od prasy zrozumieli....KONIEC PRASY, takiej prasy ...TO KONIEC I TYLE W TEMACIE.
Ludzi, naprawdę trudno naciągnąć na badziewie jak wyżej!
odpowiedź
User
becia
rezygnuje wolne żarty! Po prostu ktoś stracił całkowicie umiejętność czytania rynku ...
odpowiedź