SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec miesięcznika „Well”. Dorota Wellman rezygnuje

Ostatnie wydanie magazynu „Well” (Wydawnictwo Bauer) przy współpracy z redaktor kreatywną Dorotą Wellman ukaże się na rynku 6 czerwca br. i będzie w sprzedaży do końca lipca. Wydawanie magazynu zostało zawieszone, a Dorota Wellman rezygnuje „z powodu innych obowiązków”.

Article

Ostatni numer miesięcznika „Well” pojawi się w sprzedaży 6 czerwca br. i będzie dostępny do końca lipca.

- Pani Dorota Wellman zdecydowała się zakończyć współpracę z Wydawnictwem Bauer, wydawcą magazynu „Well” z powodu rosnącej liczby swych zawodowych zobowiązań - poinformowało nas biuro prasowe Bauer Media.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Wydawnictwo nie wyklucza jednak powrotu magazynu na rynek w postaci magazynu powiązanego z „Twoim Stylem”. - Dziękujemy pani Wellman za współpracę i kreatywność. Wydawnictwo Bauer, mając na uwadze potencjał, jaki widzi w tym tytule, nie wyklucza włączenia Wella w strategię rozwoju magazynów profilowanych i tematycznych powiązanych z miesięcznikiem Twój Styl (Twój Styl Man, Twój Styl Pyszne), realizowaną z sukcesem od kilku lat - powiedziała Wirtualnemedia.pl Monika Krokiewicz, członek zarządu i wydawca pism kobiecych Wydawnictwa Bauer.

„Well” to magazyn lifestylowy z informacjami i poradami dotyczącymi stylu życia, mody, urody, zdrowia, kulinariów, psychologii i kultury. Pismo było kierowane do dojrzałych, wykształconych kobiet, mieszkających w dużych miastach, z dochodami powyżej średniej krajowej. Hasłem głównym tytułu było: „Normalnie wyjątkowy magazyn”.

„Well” był przygotowywany przez zespół „Twojego Stylu”, redaktorem prowadzącym była Magdalena Jaros-Szmidt, a funkcję redaktor kreatywnej pełniła Dorota Wellman, dziennikarka związana przede wszystkim z TVN. Jej osobowość miała wzmacniać wizerunek pisma jako „bliskiego, optymistycznego i stojącego po stronie kobiet”.

Premierowe wydanie ukazało się na rynku w lipcu 2017 roku. Od lutego br. magazyn ukazywał się jako miesięcznik.

Wydawnictwo Bauer w segmencie pism luksusowych wydaje jeszcze miesięczniki „Twój Styl” i „Pani”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec miesięcznika „Well”. Dorota Wellman rezygnuje

42 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
d
Ta pani nadaje się do prowadzenia takiego wydawnictwa jak ja do baletu.
odpowiedź
User
kawałek papieru
Oto kolejny przykład, jakich to mamy speców od mediów :)
Co jeszcze musi się wydarzyć, aby spece od prasy zrozumieli....KONIEC PRASY, takiej prasy ...TO KONIEC I TYLE W TEMACIE.
Ludzi, naprawdę trudno naciągnąć na badziewie jak wyżej!
odpowiedź
User
becia
rezygnuje wolne żarty! Po prostu ktoś stracił całkowicie umiejętność czytania rynku ...
odpowiedź
User
bob
hurraaaa
70 13
odpowiedź
User
sat-man
z "well" zostało tylko "man" ale to kobieta jest ... hahahahaha
61 19
odpowiedź