SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

342 tys. widzów „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” w TTV

Nowy program „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” oglądało średnio 342 tys. widzów, o 49 tys. oglądających więcej niż nadawany rok temu cykl „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

„Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka”; fot. N. DobroszyckaArticle

„Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” na antenie TTV oglądać można było w niedziele o godz. 22.00, w okresie od 5 marca do 9 kwietnia br. Średnia widownia premierowych odcinków programu wyniosła 342 tys. osób, co przełożyło się na 3,09 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 4,93 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 4,39 proc. wśród widzów w wieku od 20 do 54 lat - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Największą widownię zgromadził drugi odcinek, który miał średnio 385 tys. widzów.

Dla porównania, nadawany wiosną ub.r. cykl „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2” w okresie 16 marca do 30 marca (w środy o godz. 22.00) śledziło 293 tys. osób, co przełożyło się na 2,82 proc. udziału w 4+ oraz 4,70 proc. w 16-49. Program „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” zyskał 49 tys. oglądających.

Program podniósł oglądalność TTV

Udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 1,76 proc., a w grupie 16-49 było to 2,78 proc. Tym samym produkcja miał około dwukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

Stacja TTV w paśmie nadawania premierowych odcinków „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” czyli w niedzielnym paśmie między 22.01 a 22.26 miała 3,04 proc. udziału. Stacja zajęła dziewiąte miejsce w rynku telewizyjnym wśród wszystkich stacji w Polsce w grupie 4+. W grupie 16-49 kanał z 4,87 proc. udziału była szósta.

„Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” to spin-off programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”. Oba projekty oparte są na duńskim formacie „The Things My Dad Failed to Teach Me”, który powstał dla stacji TV2. Formuła programu polega na tym, że znany celebryta spędza czas z rodzicem, który uczy go umiejętności których nie posiadają młodsze pokolenia.

Bohaterkami „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” są stylistka Malwina Wędzikowska oraz jej matka Ewa. W obu seriach „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” w tych rolach występowali Robert i Tadeusz Motyka.

Za produkcję „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” odpowiada Unlimited Film Operations. Zdjęcia do programu realizowane były jesienią ub.r.

Dołącz do dyskusji: 342 tys. widzów „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” w TTV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl