SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konrad Magdziarz w TNS OBOP

Do zespołu TNS OBOP dołączył Konrad Magdziarz, obejmując stanowisko business development manager.

Magdziarz będzie odpowiedzialny za rozwój oferty badawczej, ze szczególnym uwzględnieniem badań on-line. Do jego zadań należeć będzie także rozbudowanie portfela rozwiązań służących do zbierania danych z wykorzystaniem internetu, a także planowanie i wdrażanie strategii rozwoju dla poszczególnych produktów i rynków.

Z branżą badawczą Magdziarz związany jest od 2003 roku. Karierę zawodową rozpoczął jako badacz w sektorze Technology TNS OBOP, specjalizując się w badaniach rynku teleinformatycznego. Doświadczenie zdobywał również pracując po stronie klienta jako kierownik projektów w Departamencie Rozwoju i Zarządzania Produktami Netii S.A., gdzie wdrażał rozwiązania i usługi związane z internetem.

Magdziarz zasiada także w zarządzie internetowego serwisu VoD iplex.pl. Ukończył studia socjologiczne w katedrze metodologiczno-badawczej wydziału socjologii Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami.

Dołącz do dyskusji: Konrad Magdziarz w TNS OBOP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl