SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gazeta Wyborcza” z „Codziennym Poradnikiem Antywirusowym”

„Gazeta Wyborcza” (Agora) zaczyna publikować „Codzienny Poradnik Antywirusowy” - informator, z którego czytelnicy dowiedzą się jak funkcjonować w sytuacji pandemii. Treści z dodatku będą też publikowane w osobnej sekcji portalu Wyborcza.pl.

Article

Z poradnika czytelnicy dowiedzą się m.in. jak w czasie epidemii koronawirusa dostać się do lekarza, załatwiać sprawy w urzędach bez wychodzenia z domu, jak pracować zdalnie czy w jaki sposób starać się o pomoc. Można też tam znaleźć praktyczne informacje o tym, w jaki sposób zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo, i postępować w relacjach pracodawca-pracownik.

Codziennie na poradnik w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej” zostanie przeznaczona cała strona. Dziennikarze gazety w wydaniach piątkowych zaprezentują też cykl porad z zakresu korzystania z ofert instytucji kultury na odległość.

„Codzienny Poradnik Antywirusowy" ukazuje się również w specjalnej sekcji na Wyborcza.pl, gdzie na bieżąco publikowane są wiadomości o przebiegu epidemii zarówno w Polsce, jak i na świecie. Wyborcza.pl już od początku marca udostępnia czytelnikom za darmo wszystkie teksty na temat koronawirusa. Można też zapisać się na darmowy newsletter z informacjami o pandemii. W połowie miesiąca dziennikarze portalu przestawili się na zdalny tryb pracy.

Na koniec ub.r. z prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej” (Agora) korzystało 218 tys. użytkowników, o 47,5 tys. więcej niż rok wcześniej. Przeciętny przychód miesięczny od subskrybenta, który kupił ofertę bezpośrednio na Wyborcza.pl, wynosił 14 zł. Natomiast w styczniu br. portal Wyborcza.pl zanotował 8,03 mln użytkowników i 83,73 mln odsłon oraz 11 minut średniego czasu korzystania przez odwiedzającego (według badania Gemius/PBI).

Jednocześnie malała sprzedaż egzemplarzowa „Gazety Wyborczej”, podobnie jak wszystkich pozostałych dzienników. Według danych ZKDP w ub.r. średnia sprzedaż ogółem „GW” spadła o 9,2 proc. do 85 873 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” z „Codziennym Poradnikiem Antywirusowym”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sylwia
Wolę czytać informacje o pandemii w prasie drukowanej Sieci oraz Do Rzeczy. Aa wyborczej nie kupuję!
odpowiedź