SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

KPRM będzie promować Szczyt Cyfrowy ONZ, chce zatrudnić agencję

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów planuje kampanię promocyjną Szczytu Cyfrowego ONZ, który odbędzie się w dniach 6-10 grudnia br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Do zaplanowanej kampanii chce zatrudnić kampanię, na razie prowadzi rozeznanie rynku.

Mateusz Morawiecki, fot. Adam Guc /KPRMArticle

Szczyt Cyfrowy Organizacji Narodów Zjednoczonych odbędzie się w dniach  6-10  grudnia  2021  r.  w  obiekcie MCK w Katowicach. Szczyt  zostanie  rozpoczęty Ceremonią Otwarcia (planową na ok. godz. 12:00  w dniu  7 grudnia br.) a zakończony Ceremonią Zamknięcia (planowaną na ok. godz. 15:00 w  dniu 10 grudnia br.).

Kancelaria Premiera ma zamiar w związku z tym wydarzeniem jak najszerzej promować Polskę na arenie międzynarodowej, dodatkowo chce budować i zwiększać świadomość odnośnie  istnienia  inicjatywy  Forum Zarządzania Internetem i zachęcić do udziału  w wydarzeniu różne środowiska związane z obszarem cyfryzacji.

KPRM chce również,aby tegoroczna  edycja Szczytu była wydarzeniem angażującym aktywnie  w szczególności  ludzi  młodych,  gdyż to oni tworzą globalne  środowisko internetowe i to oni są przyszłymi  liderami  globalnej  dyskusji  o przyszłości  przestrzeni cyfrowej. W ramach  wydarzenia  Kancelaria Premiera chce także podkreślić  sukces  polskich  firm  z  branż cyfrowych, upowszechniać przekaz o innowacyjności  polskich  marek produktowych, jak i wzmocnić wizerunek  polskiej  gospodarki  jako  posiadającej  innowacyjny potencjał produktowo-usługowy i  regulacyjny w świecie cyfrowym.

Zaplanowana kampania będzie skierowana przede  wszystkim do obywateli państw członkowskich  ONZ, w szczególności do młodzieży.

Do zadań wybranej przez KPRM agencji należeć będzie opracowanie kompleksowej  koncepcji kreatywno-komunikacyjnej działań, stworzenie media  planu,  szczegółowego  kalendarza  (aktualizowanego,  w  razie  uzasadnionej potrzeby,  na  bieżąco),  key-visual,  jak  również  przygotowanie  ogólnej  koncepcji planowanych mediów i narzędzi komunikacji.

Agencja ta będzie odpowiadać za kompleksowe zaplanowanie , przygotowanie i przeprowadzenie spójnych ze sobą działań  informacyjno-promocyjnych  na potrzeby, zapewnienie  promocji  i informacji  w internecie, ekspozycji  formatów reklamowych na zewnętrznych nośnikach reklamowych, zapewnienie  publikacji  artykułów  w tytułach  prasowych, zapewnienie innowacyjnej wystawy.

Wybrana firma będzie pracować dla KPRM do 11 grudnia br., przygotowana przez nią kampania ma być realizowana co najmniej na 3 miesiące przez rozpoczęciem Szczytu ONZ.

Dołącz do dyskusji: KPRM będzie promować Szczyt Cyfrowy ONZ, chce zatrudnić agencję

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl