SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kreczmański, Jurkiewicz i Marzec awansowali w MSL Warsaw

Michał Kreczmański, Agnieszka Jurkiewicz i Magdalena Marzec awansowali w agenci MSL Warsaw.

Michał Kreczmański objął funkcję account directora w dziale Reputation Management & Corporate Communications, który odpowiada za działania m.in. dla Tech Data oraz Lockheed Martin. Kreczmański związany jest z agencją MSL Warsaw od 2011 roku. Komunikacją korporacyjną zajmuje się od blisko 7 lat. Jest stypendystą The Fund For American Studies oraz absolwentem Podyplomowego Studium Public Relations na UW i PAN.

W dziale Consumer Marketing Agnieszka Jurkiewicz awansowała na stanowisko senior account managera.Jurkiewicz pracuje w agencji MSL Warsaw od 2008 roku. Specjalizuje się w działaniach z obszaru komunikacji marek, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji w social media oraz programów z zakresu influencer marketingu. Przez wszystkie lata związana z koncernem Procter & Gamble, Jurkiewicz pracowała ponadto w MSL Warsaw m.in. dla takich klientów jak Panasonic, Strauss Cafe, Viacom, Baltic Sea 2020 oraz R3i. Agnieszka Jurkiewicz jest absolwentką stosunków międzynarodowych w SGH. W ramach wymiany naukowej studiowała także nauki polityczne na niemieckim Johannes-Gutenberg Universitaet w Moguncji.

Magdalena Marzec objęła tymczasem stanowisko account executive - prowadzi działania PR dla marek z portfolio VIACOM w tym MTV, Comedy Central czy Nickelodeon. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w agencji eventowej i producenckiej AMC, a następnie w Chrysler Polska w dziale marketingu i public relations. Jest absolwentką wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, studiowała także w Stanach Zjednoczonych na Northeastern University na wydziale Commnications.

Dołącz do dyskusji: Kreczmański, Jurkiewicz i Marzec awansowali w MSL Warsaw

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl