SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kredyt dla lekarzy i prawników

Nordea Bank Polska wzbogacił ofertę dla przedsiębiorców wprowadzając pakiet rozwiązań dla przedstawicieli wybranych wolnych zawodów. W ramach pakietu wprowadzone zostały kredyty dla lekarzy i prawników prowadzących własną działalność gospodarczą.

Prawnicy i lekarze mogą obecnie skorzystać z kompleksowej oferty  w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, obejmującej zarówno zarządzanie bieżącymi płatnościami, lokowanie nadwyżek jak również finansowanie rozwoju firmy. 

Przygotowany z myślą o tej grupie zawodowej kredyt dla profesjonalistów, obejmuje kredyt obrotowy, umożliwiający podtrzymanie płynności oraz finansowanie nieprzewidzianych wydatków, kredyt inwestycyjny na rozwój, zakup sprzętu lub modernizację gabinetu, czy kancelarii prawnej. Można również go przeznaczyć na refinansowanie zobowiązań w innym banku.

Kredyt dla profesjonalistów jest dostępny dla osób prowadzących działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy. Bank stosuje uproszczone procedury przy rozpatrywaniu wniosków oraz nie wymaga zabezpieczeń rzeczowych w przypadku kredytów udzielonych do kwoty 100 000 złotych. Kredyt obrotowy do kwoty 30 000 złotych może być udzielony na okres 3 lat na podstawie oświadczenia Klienta o dochodach.

Kredyt inwestycyjny do 100 000 złotych jest udzielany maksymalnie na 5 lat.  Specjalnie z myślą o lekarzach przygotowany został także kredyt na zakup nowego lub używanego sprzętu medycznego. Może zostać udzielony na okres 5 lat na maksymalną kwotę 250 000 złotych.

Aby skorzystać z kredytu należy przedstawić dokumenty potwierdzające wykonywanie zawodu. Z oferty mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak również wspólnicy w spółkach cywilnych, jawnych lub partnerskich.  O kredyt  można się ubiegać w każdej z blisko 200 placówek banku.

Dołącz do dyskusji: Kredyt dla lekarzy i prawników

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
arsca
witam jestem doradcą pracującym w firmie Arscapital ,mamy szeroką oferte kredytów dedykowanych wyłącznie dla profesjonalistów w tym lekarzy i stomatologów.Klient moze porównac wysokosc raty w conajmniej 4 podmiotach oferujących kredyt dla lekarzy.zapraszam do kontaktu dojazd i doradztwo oczywiscie bezpłatne
www.arscapital.pl -przez formularz zgłoszeniowy ;) to nic nie kosztuje a mozna wybrać najkorzystniejszą oferte.
odpowiedź
User
Monika
Ciekawy artykuł, tutaj też znalazłam dużo wiadomości https://czlowiekkontrabank.pl/uslugi/kredyt-dla-lekarzy/
odpowiedź