SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

KRRiT po raz czwarty przyzna Nagrodę im. Pawła Stępki

Do końca marca br. można zgłaszać kandydatury do konkursu o Nagrodę im. Pawła Stępki. Zostanie ona wręczona w dwóch kategoriach: najlepsza rozprawa oraz wydawnictwo z dziedziny mediów elektronicznych.

Article

Organizatorami konkursu o Nagrodę im. dr. Pawła Stępki są Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji oraz Rada Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Kandydatury do tegorocznej edycji konkursu można zgłaszać do końca marca do KRRiT.

Zwycięzca w kategorii „Najlepsza rozprawa doktorska z dziedziny mediów elektronicznych” zostanie wyłoniony spośród autorów niepublikowanych rozpraw doktorskich obronionych na uczelniach publicznych i niepublicznych w 2014 roku. Nagrodzona rozprawa zostanie opublikowana przez Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, a autor otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł.

Z kolei o nagrodę w kategorii „Najlepsze wydawnictwo naukowe i popularno-naukowe z dziedziny mediów elektronicznych” mogą walczyć autorzy zwartych wydawnictw naukowych oraz popularno-naukowych upowszechniających wiedzę o mediach elektronicznych. Zwycięzca otrzyma dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł.

Tragicznie zmarły Paweł Stępka był wieloletnim pracownikiem Biura KRRiT, badaczem  specjalizującym się w dziedzinie mediów, miał na koncie kilkadziesiąt artykułów i analiz poświęconych europejskiemu i polskiemu rynkowi mediów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: KRRiT po raz czwarty przyzna Nagrodę im. Pawła Stępki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl