SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krystian Dudek nowym przewodniczącym PSPR O/Śląsk

Krystian Dudek przez kolejne pół roku pełnić będzie funkcję przewodniczącego śląskiego oddziału PSPR. Zmiana funkcji w zarządzie oddziału spowodowana jest przyjętą przez członków zarządu zasadą rotacji na stanowisku przewodniczącego.

Krystian Dudek

Krystian Dudek

Dotychczasowa przewodnicząca Małgorzata Sznicer, została wiceprzewodniczącą oddziału. W skład zarządu oddziału wchodzą ponadto Michał Sobiło pełniący funkcję skarbnika, sekretarz Dorota Sobel Adamska oraz członek zarządu Maria Buszman-Witańska.

- W najbliższych miesiącach zrealizujemy projekt promocji branży Public Relations w środowisku akademickim. Odwiedzimy śląskie uczelnie z serią wykładów na temat tego czym tak naprawdę jest PR i na czym polega praca PR-owca. Chcemy tym samym przestawiać prawdziwy obraz branży i zainteresować młodych ludzi tą dziedziną. Chcemy też otworzyć się na inne organizacje, które chcą z nami współpracować do czego w imieniu PSPR Śląsk zapraszam - zapowiada Krystian Dudek, nowy przewodniczący PSPR na Śląsku.

- Oczywiście kontynuowane będą dotychczasowe akcje m.in. comiesięczne spotkania poświęcone PR. W najbliższym czasie podejmiemy temat coachingu i trenerstwa biznesowego, co może być interesujące dla wszystkich prowadzących zajęcia i szkolenia. Kolejnym celem będzie poszerzenie szeregów śląskiego PSPR-u. Zapraszamy do współpracy przy naszych projektach. Zapewniamy, że każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie - dodaje Dudek.

Zwieńczeniem okresu przewodnictwa Krystiana Dudka, będą wybory Zarządu PSPR O/Śląsk kolejnej kadencji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Krystian Dudek nowym przewodniczącym PSPR O/Śląsk

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
M.
Gratuluje Panie Krystianie. Milo bedzie wspolpracowac :)
odpowiedź